A A+ A++

25-letni pabianiczanin usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków psychotropowych. Do jego zatrzymania doszło na parkingu leśnym przy ul. 20 Stycznia.

Warto zaznaczyć, że „znaczna ilość” to łącznie 35 gramów metaamfetaminy. 31 marca około godz. 22.35 policjanci z „patrolówki” zainterweniowali na obrzeżach miasta, gdzie w zaparkowanym aucie siedziało trzech mężczyzn w wieku 25 lat. Choć wszyscy zgodnie twierdzili, że nie mają nic na sumieniu, to mundurowi postanowili nie uwierzyć. Do tego stopnia, że ujawnili dilerkę z białym proszkiem, którą jeden z nich chował w bieliźnie. 

Młody mężczyzna został zatrzymany, a należącym do niego samochodem zaopiekował się jeden z pasażerów. W mieszkaniu zatrzymanego policja ujawniła 27 dilerek z metaamfetaminą, schowanych w metalowej puszce.

– Zatrzymanemu grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. 2 kwietnia 2024 roku prokurator zastosował wobec podejrzanego policyjny dozór – poinformowała Agnieszka Jachimek, oficer prasowy pabianickiej policji.

Warto wspomnieć, że na początku marca 2024 r., również na parkingu leśnym przy ul. 20 Stycznia, pabianiccy policjanci zatrzymali mężczyzn z marihuaną. Pisaliśmy o tym tutaj

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykuł“Poznańskie wybory”. Debata kandydatów na prezydenta miasta w Radiu Poznań
Następny artykułKwieciste obrazy i plakaty ożywią każde wnętrze! Niech wiosna trwa przez cały rok!