Konrad Piskórz został tegorocznym zwycięzcą Polkowickiej Ligi Tenisa Ziemnego.

Turniej Masters, był podsumowaniem zmagań ligowych. Do turnieju zakwalifikowali się najlepsi z najlepszych, czyli tenisiści którzy w przeciągu całego sezonu uplasowali się najwyżej w klasyfikacji punktowej. Cały sezon ligowy , liczył trzy edycje. Tenisiści rozgrywali swoje mecze w czterech ligowych grupach. Do turnieju finałowego Masters przystąpili najwyżej rozstawieni gracze. Początkowo rywalizowano w grupach, a następnie zwycięzcy grup rozegrali mecz o tytuł najlepszego tenisisty Polkowic.

Mistrzem Mastersa A ( grupa 8 najlepszych zawodników sezonu ligowego), został Konrad Piskórz pokonując w finale ubiegłorocznego zwycięzcę Wiesława Święcickiego w dwóch setach 6:4, 6:0. Tym samym zwycięzca turnieju został najlepszym tenisistą ziemnym Polkowic w 2021 roku.  Mistrzem Mastersa B został Gracjan Zaraza.

Poziom gry, jak zawsze był bardzo wysoki. Tym razem wygrało doświadczenie i rutyna.

Gratulacje należą się wszystkim uczestnikom zmagań ligowych. Teraz przed tenisistami przerwa zimowa, aż do maja przyszłego roku.