A A+ A++

Masz już dość seriali, gdzie każdy odcinek trwa około godziny? Długie odcinki mogą być bardzo uciążliwe, jeśli w natłoku obowiązków i presji czasu ma się tylko 30 minut na włączenie serialu. Jeśli nie chcesz oglądać jednego odcinka „na raty”, to zobacz pięć naszych propozycji z bogatej biblioteki na Netflixie. Koniecznie musicie zwrócić na nie uwagę podczas nadchodzącego weekendu.

Jaki serial włączyć na Netflixie?

Na platformie znajdziemy gigantyczną gamę różnego rodzaju seriali komediowych. Jednocześnie pozycje te różnią się długością swoich odcinków – niektóre mogą trwać 25 min, zaś inne nawet półtorej godziny. Jeśli chcecie cieszyć się zwięzłą, wartką akcją i krótkimi odcinkami, powinniście spojrzeć na poniższe zestawienie.

Dobre miejsce

Serial “Dobre miejsce” jest nagradzaną wieloma nagrodami produkcją, która ukazuje nam w wyjątkowy sposób życie po śmierci. Czy wszyscy trafiamy do nieba? Przekona się o tym główna bohaterka Eleanor. Po swojej śmierci przenosi się do miejsca, gdzie na każdego człowieka czeka jego własny raj. Jednakże okazuje się, że nastąpiła gigantyczna pomyłka, gdyż Eleanor nie powinna tam trafić – jednakże nikt o tym nie wie, ale… tylko do czasu. Na domiar “złego” każdemu nowemu mieszkańcowi “Dobrego Miejsca” zostaje przypisana “bratnia dusza“, z którą ma spędzić całą wieczność.

Grace i Frankie

Serial skupia się na dwóch dojrzałych kobietach, które “swoje już przeżyły”. Jednakże życie po raz kolejny wywraca ich życie do góry nogami. Okazuje się, że ich mężowie… wzięli się w parę. Informacja spada na nie jak grom z jasnego nieba. Żeby tego było mało, są zmuszone do zamieszkania w jednym domu. Jest to wstęp do istnej (przekomicznej) tragedii. Obie panie znajdują się na totalnie dwóch różnych biegunach osobowości. Grace jest apodyktyczna, władcza i nastawiona na wygląd oraz pieniądze, zaś Frankie jest lekkoduchem, wyznawczynią kolejnych wcieleń i teorii alternatywnych oraz artystką z podartymi i poplamionymi ubraniami. Jednakże mimo licznych zabawnych kłótni, między kobietami nawiązuje się chytry plan, plan mający na celu rozruszanie biznesu z wibratorami dla starszych kobiet.

Serial “Szefowa” jest luźną adaptacją biografii “#GIRLBOSS” Sophii Amoruso. Fabuła skupia się na historii dwudziestokilkuletniej Sophii, która “nadal” nie wie, co chce w życiu robić. Wciąż brakuje jej pieniędzy, nie dogaduje się z ojcem, dokonuje także wątpliwych decyzji życiowych, lecz mimo to, chce zajmować się tym, co ją interesuje. Czyli właściwie czym?

Punktem zwrotnym w jej życiu okazuje się kupno starej kurtki za 9 dolarów w lumpeksie. Tuż po tym dziewczyna traci pracę i nie mogąc zapłacić czynszu, postanawia sprzedać wcześniej zakupione ubranie w internecie. Okazuje się, że kurtka osiąga cenę aż kilkuset dolarów. Tak pojawił się plan na biznes.

Przetrwają Puszyści

Ta szczególna pozycja powstała na bazie zbioru esejów autorstwa Michelle Buteau, która jednocześnie wciela się w główną bohaterkę Mavis. Przed pewną siebie Mavis, która w pełni zaakceptowała swój rozmiar, roztacza się idealne życie: ma przystojnego chłopaka, mieszkanie i zaraz dostanie swoją wymarzoną pracę stylistki ubrań. Jednakże w jednej chwili rzuca faceta z powodu jego zdrady, z tego powodu przenosi się do obskurnego mieszkania z “dziwną” lokatorką, jednocześnie traci szansę na nową pracę. Jej pewność siebie mocno kruszeje. W tym ciężkim czasie wspierają ją przyjaciele, którzy namawiają ją do zmian. Jednakże, czy Mavis jest na nie gotowa? Czy gotowa jest także na nową miłość i nowe wyzwania kapryśnych klientów związanych z modą?

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułSony pracuje nad kolekcją figurek. Aloy, Kratos, Jin Sakai i nie tylko
Następny artykułUbisoft nie rezygnuje z NFT. Blockchain trafi do nadchodzącej gry