A A+ A++

Seria The Sims przyciągnęła wielu graczy możliwością stworzenia idealnego życia – kierowanie Simami pozwala na niesamowitą dowolność i tworzenie wymarzonych scenariuszy. Chociaż jestem też przekonany, że część fanów czerpie przyjemność ze znęcania się nad bezbronnymi postaciami (przypominam o bezwzględnym usuwaniu drabinek z basenu pełnego Simów – sprawcy są ciągle poszukiwani). Niezależnie od pobudek – rozgrywka w końcu może się znudzić i wtedy na ratunek przychodzą moderzy. Pod tym względem cykl The Sims zdecydowanie ma się czym pochwalić, bo dostępnych modyfikacji jest naprawdę sporo.

AKTUALIZACJE

We wrześniu 2019 roku gra The Sims 4 została wzbogacona o dodatek Kraina magii. Simowie mogą teraz brać udział w czarodziejskich pojedynkach i mieszkać w zamkach na wzór Hogwartu. To świetna okazja, by uzupełnić naszą listę o kolejne modyfikacje. W artykule znajdziecie dwie nowe propozycje – miłośnicy gotowania i fascynaci wróżek powinni być zadowoleni.

30 maja 2019 roku tekst doczekał się kolejnej aktualizacji. Tym razem mamy dla Was w pełni funkcjonalne samochody, a także kilka nowych ścieżek kariery. Profesjonalny tancerz, inżynier elektryk czy wojownik Hordy prosto ze świata Warcrafta – jest w czym wybierać.

26 lipca 2018 roku artykuł został zaktualizowany o kilka modyfikacji. Zapraszamy do zapoznania się z nowymi propozycjami – dżin spełniający życzenia czy przerażająca panna młoda to podstawa szczęśliwego domu Simów, prawda?

Mody oferują nie tylko nowe domy czy ubrania, ale też całkowicie nowe rozwiązania i innowacyjne mechanizmy zabawy. Trzeba przyznać, że fani włożyli sporo pracy w rozwój simsowej sceny moderskiej.

W niniejszym artykule przedstawiamy najlepsze modyfikacje do The Sims 4 – od prostych usprawnień rozgrywki oraz nowych budynków po rozbudowane projekty z ciekawymi funkcjami. Nawet fani fantasy i czarodziejskich klimatów znajdą tutaj coś dla siebie. Jeśli jednak uważacie, że pominęliśmy jakieś niezwykle interesujące mody, nie omieszkajcie wspomnieć o tym w komentarzach.

JAK ZAINSTALOWAĆ MODY?

1. Na początek należy włączyć obsługę modów w The Sims 4. W tym celu uruchom grę, przejdź do zakładki „Opcje gry”, a następnie do zakładki „Inne”. W tym miejscu musisz zaznaczyć dwie opcje: „Włącz zawartość zmodyfikowaną i mody” oraz „Modyfikacje ze skryptami włączone”.

2. Następnie pobraną modyfikację trzeba rozpakować i przenieść do folderu Moje Dokumenty/Electronic Arts/The Sims 4/Mods (rozpakowane pliki będą w formacie .package lub .ts4script).

3. Tyle, mody po uruchomieniu będą już działać.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułTrzy produkcje na srebrnym ekranie podczas 44. FPFF
Następny artykułChęciny – 6 miejsc, które musisz zobaczyć