A A+ A++

2024-02-12 20:25

publikacja
2024-02-12 20:25

Zarząd MINUTOR Energia S.A. z siedzibą w Mysłowicach niniejszym informuje o zmianie terminu publikacji skonsolidowanego raportu za IV kwartał 2023 r. i ustaleniu nowego terminu jego publikacji na 22 marca 2024 r.

Zarząd informuje, iż z uwagi na wskazanie nowej daty publikacji skonsolidowanego raportu za IV kwartał 2023 r., tj. 22 marca 2024 r., naruszony zostanie obowiązek informacyjny, który obliguje do przekazywania raportów kwartalnych w terminie 45 dni od zakończenia kwartału. Niniejsza zmiana daty publikacji tego raportu związana jest z nadal występującymi problemami z przygotowaniem danych finansowych w konsekwencji zmiany biura rachunkowego. Na zmianę daty publikacji mają również wpływ na bieżąco ujawniane w toku postępowania o zawarcie układu zdarzenia historyczno – księgowe, mogące mieć wpływ na kształt bilansu na 31 grudnia 2023 roku.

Podstawa prawna: § 6 ust. 14.2. Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu „Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect”.

Źródło:Komunikaty spółek (EBI)
Tematy
Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułZa PiS wpisywała na listę bogoojczyźniane lektury. Na polecenie nowych władz je wycina [NASZ NEWS]
Następny artykułPosiłki regeneracyjne w PKP tylko dla kobiet. RPO reaguje