A A+ A++

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej zaprasza na serię spotkań i zajęć edukacyjnych przeznaczonych dla aktywnych kobiet oraz seniorów. Wydarzenia odbędą się w Pilskim Instytucie Edukacji i Integracji, znanym jako „Okrąglak”, przy ulicy Okólnej 32a. Poniżej przedstawiamy szczegółowy harmonogram lipcowych spotkań.

Poradnictwo i wsparcie dla kobiet – projekt „Jestem kobietą, jestem aktywna”

Aktywne kobiety będą mogły skorzystać z różnorodnych porad i wsparcia w ramach projektu „Jestem kobietą, jestem aktywna”. 8 lipca przygotowano trzy bloki poradnictwa: pedagogiczne w godzinach 11:00-13:00, socjalne od 13:00 do 15:00 oraz psychologiczne od 15:00 do 17:00. Kolejna okazja do skorzystania z poradnictwa pedagogicznego i psychologicznego będzie 22 lipca, również w godzinach 11:00-13:00 i 13:00-15:00, a poradnictwo socjalne odbędzie się od 15:00 do 17:00.

W ramach tego samego projektu, 11 lipca o godzinie 10:00 odbędą się zajęcia „Joga dla mam”, prowadzone przez doświadczonego instruktora jogi. Z kolei 18 lipca od 12:00 do 14:00 mamy będą mogły uczestniczyć w grupie samopomocowej, co stanowi doskonałą okazję do wymiany doświadczeń i wzajemnego wsparcia.

Wakacyjna Akademia Seniora VIII – zajęcia dla seniorów

Seniorzy z Piły oraz okolic będą mieli możliwość uczestnictwa w serii zajęć w ramach „Wakacyjnej Akademii Seniora VIII”. Zajęcia odbędą się 15, 16 oraz 17 lipca w godzinach 10:00-12:00. Program jest skierowany do seniorów, członków ich rodzin oraz osób z ich otoczenia, w tym uczestników Centrum Aktywizacji Seniorów.

15 lipca o godzinie 11:00 w ramach projektu „Jestem kobietą, jestem aktywna” odbędzie się również poradnictwo zawodowe, które potrwa do 13:00. Jest to doskonała okazja dla seniorów, aby zdobyć cenne informacje i wsparcie dotyczące rynku pracy oraz możliwości zawodowych.

Spotkania członków Stowarzyszenia Obywatelskie Inicjatywy Europejskie

Nie tylko kobiety i seniorzy znajdą coś dla siebie w „Okrąglaku”. 18 lipca w godzinach 17:00-18:30 odbędzie się spotkanie członków Stowarzyszenia Obywatelskie Inicjatywy Europejskie. To doskonała okazja do wymiany poglądów, dyskusji na temat aktualnych inicjatyw oraz planowania przyszłych działań.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tych różnorodnych i inspirujących wydarzeniach. Każdy znajdzie coś dla siebie, a udział w nich to świetna okazja do aktywnego spędzenia czasu, zdobycia nowych umiejętności oraz nawiązania wartościowych relacji.

Na podstawie: UM Piła

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułBędą utrudnienia na ul. Piastowskiej. AQUA przeprowadzi przebudowę sieci
Następny artykułU wybrzeży Mauretanii wyłowiono zwłoki 89 migrantów