Dużo się działo podczas 23. kolejki Otwartych Mistrzostw Łowicza w dartcie 501 d.o., rozegranej w piątek, 6 marca 2020 roku. Zdecydowanym zwycięzcą został Jacek Kocus, ale i Sylwester Grzanka miał powody do zadowolenia, choć zajął miejsce drugie.

Kocus zakończył turniej najszybciej, a w jednej z serii rzutów, mając pozostałych 137 punktów, zakończył lega trzema kolejnymi lotkami, dwukrotnie rzucając tripla i raz doubla.

Z kolei Grzanka raz rzucił maksa, czyli 180 punktów, a dwukrotnie zamknął lega 17 lotką. Takie wyczyny nie zdarzają się zbyt często, były więc powody do zadowolenia. Na trzeciej pozycji zakończył rozgrywki Artur Borowiec, a czwarty był Paweł Adamczyk

Na dalszych pozycjach uplasowali się odpowiednio: Marcin Podrażka (5), Łukasz Burzyński (6), Filip Ziółkowski (7), który po raz pierwszy przystąpił do turnieju w tym sezonie, Michał Kryszkiewicz (8) i Mariusz Siekierski (9).

Kolejne spotkanie odbędzie się w następny piątek, 13 marca 2020 roku, w restauracji Trio Music Club w Łowiczu przy ul. Katarzynów 46.