W dniach 24-26 listopada 2023 r. odbył się w Toruniu Turniej Pucharu Polski Kadetów i Juniorów w Taewkwondo Olimpijskim. Do rywalizacji przystąpiło około 500 zawodników z całej Polski, w tym reprezentacja Panther Academy UKS Grab. Nasi zawodnicy zdobyli trzy medale: jeden złoty i dwa brązowe. Mistrzynią Pucharu Polski w swojej kategorii została Izabela Śpiczko. Niedawna Międzywojewódzka Mistrzyni Młodzików wchodzi w nową kategorię wiekową jako kadetka, wyraźnie zaznaczając swoją pozycję na arenie Polski złotym medalem. W kategorii kadet chłopców Piotr Moliński wywalczył brązowy medal. Piotrek to młody i ambitny zawodnik, który mimo niewielkiego stażu treningowego odnotowuje liczne sukcesy na krajowych i zagranicznych matach. Zmianę kategorii wiekowej na turnieju Pucharu Polski rozpoczął Mikołaj Targos, jedyny medalista z województwa podlaskiego na Olimpiadzie Młodzieży 2023, debiutując w kategorii Junior zdobywa brązowy medal. Pozostali zawodnicy mimo wygranych walk znaleźli się na 5 miejscach, byli to Hubert Rudziewicz i Natananiel Ołowniuk. Warto wspomnieć, że klub przeżywa rozkwit również nowych talentów, którzy początkują w sporcie olimpijskim, a mimo to odnoszą spektakularne sukcesy w konkurencjach walki sportowej oraz sprawnościowych na turniejach w Łomży czy w Olecku. W samym miesiącu listopadzie Augustowska drużyna na zawodach w Łomży zdobyła aż 40 medali, natomiast w Olecku było ich około 50. Trudno to wszystko opisać, ponieważ reprezentacje dzieci i młodzieży początkującej były bardzo liczne, dlatego szczegóły znajdą państwo na fanpage klubu Panther Academy sekcja taekwondo olimpijskiego Augustów. Dziękujemy za wsparcie wyjazdu Pucharu Polski naszym sponsorom: Dobkowski Paliwa Tomasz Dobkowski, Romanowski Materiały Budowlane.