Warto przypomnieć, że Marcin Mura zadebiutował mając zaledwie 16 lat. 6 września 1992 roku Łada pokonała Unię Białopole 5:1, a Mura strzelił cztery bramki. Jego dobrze zapowiadającą się karierę przerwały kontuzje. Na szczęście pozostał przy piłce nożnej w formie szkoleniowca.

W swojej dotychczasowej karierze trenerskiej prowadził trampkarzy OSiR-u Biłgoraj, a następnie seniorskie drużyny Olimpiakosu Tarnogród, Albatrosa Biszcza, Relaksu Księżpol. W latach 2011-2015 był trenerem juniorów starszych Łady. Jednak z nadmiaru obowiązków musiał zrezygnować z prowadzenia tego zespołu. W ostatnim czasie Marcin Mura związany był ze szkółką Football Academy.

W ubiegłą niedzielę po ponad półrocznej przerwie Łada powróciła na czwartoligowe boiska. Biało-niebiescy zmierzyli się z Kryształem Werbkowice. Odmłodzona drużyna w wyjazdowym spotkaniu przegrała 0:6. Już jutro na biłgorajskim stadionie Łada zagra z Unią Białopole. Start meczu o godz. 17.00.