A A+ A++

Związek Miśka Koterskiego i Marceli Leszczak przez wiele lat uchodził za raczej burzliwy. Rodzice małego Fryderyka kilkakrotnie rozstawali się i schodzili, a kolejne zawirowania w ich relacji wzbudzały spore zainteresowanie mediów. Kilka lat temu para przeszła poważny kryzys, który doprowadził do kolejnego rozpadu ich związku. Aktor i celebrytka dali jednak swojej miłości jeszcze jedną szansę i ostatecznie wylądowali na ślubnym kobiercu.

W połowie stycznia Misiek i Marcela wymienili przysięgi wierności w USA, a niedługo później pojawili się razem na okładce “Vivy” i opowiedzieli o kulisach ceremonii w wywiadzie. Podczas sesji zdjęciowej w ślubnym klimacie świeżo upieczeni małżonkowie zdradzili również, czy planują powiększenie rodziny.

Zobacz również: Misiek Koterski i Marcela Leszczak planują drugie dziecko? Rozwiali wątpliwości

Marcela Leszczak miała drobny wypadek. Misiek Koterski pokazał zdjęcie

Niedawno Misiek Koterski i Marcela Leszczak po raz pierwszy celebrowali Wielkanoc jako małżeństwo. Niestety wiele wskazuje na to, iż wspólne święta dla małżonków nie były do końca spokojne. Wygląda bowiem na to, że Leszczak przydarzył się pewien niefortunny wypadek…

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

W wielkanocny poniedziałek Misiek Koterski opublikował na swoim instagramowym profilu zdjęcie żony siedzącej przy stole w towarzystwie ich synka. Na pozornie zwyczajnym ujęciu można było dostrzec, że na lewej ręce Marceli Leszczak pojawił się gips. Potomek celebrytki postanowił ozdobić opatrunek mamy własnoręcznie wykonanym rysunkiem.

Świąteczne pisanki – podpisał zdjęcie żony Koterski.

Aktor nie zdradził obserwatorom, co dokładnie przytrafiło się Marceli Leszczak. Zapewnił jednak, że zdjęcie ukochanej z ręką w gipsie nie było jedynie primaaprilisowym żartem. Gdy jedna z internautek zasugerowała, jakoby aktor chciał zrobić fanom psikusa, ten zdradził, że jego żona naprawdę złamała rękę.

Prima aprilis – napisała wspomniana użytkowniczka.

Niestety nie, ręka złamana – odpowiedział internautce Koterski.

Marcela Leszczak również pokazała kilka ujęć gipsowego opatrunku na swoim instagramowym profilu. Celebrytka zamieściła na InstaStories krótkie nagranie, na którym uwieczniła, jak mały Fryderyk ozdabia jej rękę rysunkami. Na wspomnianym klipie można też było zobaczyć, jak pozuje w lustrze, eksponując przy tym pomalowany przez synka gips.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułPowrót VAT na żywność, ale nie tutaj. Te sklepy mają nie podnosić cen
Następny artykułGrupa Sanofi w Polsce łączy dwie spółki, upraszcza nazwę i przenosi się do nowego biura