A A+ A++

Gdybyś miał się przebrać za swoje szczęście… jakby to wyglądało? Rybniczanom pomysłów nie brakuje. W kolorowych, a przeważnie różowych strojach – do czego zobowiązuje nazwa manifestacji – zaprezentowali się, idąc przez centrum miasta i zarażając pozytywną energią.

Rybniczanie przebrani “za szczęście” w niedzielę (9.06.) w samo południe wyruszyli sprzed rybnickiej Bazyliki, aby deptakiem przejść przed Halo! Rybnik. Tam z kolei odbył się konkurs na najlepsze przebranie.

Manifestacja Różowych Okularów to wydarzenie wieńczące tygodniowy Festiwal Szczęścia w Rybniku, w trakcie którego odbyło się wiele wydarzeń, m.in. salsoteka na deptaku:

Gorące rytmy na rybnickim deptaku. Salsoteka w ramach Festiwalu Szczęścia

Organizatorzy wydarzenia pragną zwrócić uwagę mieszkańców na to, czym w naszym życiu jest szczęście, zachęcając, by czasem popatrzeć na świat z dystansu… i przez różowe okulary. W tegorocznej edycji, uczestnicy finałowej manifestacji, którzy mieli przebrać się za własne szczęście, konkurowali między sobą – celem było wyłonienie najlepszego stroju. Świetnych pomysłów nie brakowało – zobaczcie w galerii – polecamy!

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułWybory do PE. Wyniki exit poll w Warszawie i na Mazowszu. Znamy nazwiska europosłów
Następny artykułSondażowe wyniki eurowyborów wg IPSOS: wygrywa Koalicja Obywatelska przed PiS i Konfederacją. Tusk: mamy prawo do wzruszenia