A A+ A++
(fot. Transport publiczny )

Do Łodzi sukcesywnie trafiają zamówione przez województwo autobusy Mercedes-Benz Sprinter. Firma Creobus właśnie dostarczyła trzy kolejne pojazdy, które będą wykorzystywane na liniach dowozowych. Następne dostawy zaplanowano na wrzesień i listopad.

Sukcesywnie rozbudowywana jest sieć połączeń dowozowych Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej obsługiwanych własnym taborem autobusowym. W zeszłym miesiącu wystartowały nowe linie obsługujące rejon Bedonia, dzięki którym można dojechać m.in. do Andrespola i Brzezin. W planach jest zaś wprowadzenie do systemu kolejowej komunikacji autobusowej trasy z Pabianic do Lutomierska.

Czytaj dalej: Transport Publiczny 

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Mieszkaniec @ 18:09, 06.07.2024r.
IP: *.*.216.110

ŁKA to kolej. Po co inwestować w autobusy jeśli od tego są inni przewoźnicy. Chyba że jakiś mądry urzędnik wpadł na pomysł jak jeszcze zmniejszyć rentowność przewozów pasażerskich. Zapłacimy wszyscy za te fanaberie.

Do Mieszkaniec @ 07:44, 07.07.2024r.
IP: *

Kulturalni ludzie stosują zasadę, że przed wydaniem opinii czy napisaniem komentarza, zwłaszcza krytycznego, po prostu czytają tekst, o którym się wypowiadają a czytając starają się robić to że zrozumieniem. W przypadku powyższej informacji jej zrozumienie nie jest szczególnie trudne, jest krótka, jasna, rzeczowa a jej tematem jest dowożenie, może jeszcze raz DOWOŻENIE pasażerów ŁKA z miejscowości, w których kolei nie ma, w celu zwiększenia liczby osób korzystających z połączeń kolejowych aglomeracji łódzkiej. Te autobusy nie są żadną fanaberią ani tym bardziej konkurencją dla innych przewoźników, w tym zwłaszcza dla słynnych Pekaesów zapowiadanych swego czasu przez Kaczyńskiego, które to wg niego miały docierać wszędzie w Polsce. Pekaesów Kaczyńskiego nie ma a minibusy do Bedonia, Andrespola czy Brzezin będą.

Mieszkaniec @ 13:54, 07.07.2024r.
IP: *.*.217.174

@UP
Gdybyś czytał lub czytała moją wypowiedź ze zrozumieniem to nie byłoby Twojego komentarza. To nie jest zadanie kolei.

Dodaj komentarz

Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułŚwiętuj razem z Parkiem Avia
Następny artykułTe siatkarki pojadą na igrzyska w Paryżu. Lavarini ogłosił skład