A A+ A++

liga minigolfa w nova parku 000
Gra w Lidze Minigolfa w NoVa Parku będzie świetną zabawą, ale również sportowym wyzwaniem. Dla najlepszych zawodników organizatorzy przewidzieli atrakcyjne nagrody.

OGŁOSZENIE


liga minigolfa w nova parku 001
Wydarzenie objął swoim patronatem Prezydent Miasta Gorzowa Wielkopolskiego, a patronem medialnym imprezy po raz kolejny będzie Radio Gorzów.
Foto: NoVa Park

Już 6 kwietnia w NoVa Parku wystartuje dziecięca Liga Minigolfa. W ramach sportowych zmagań odbędą się 4 turnieje. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, między innymi voucher na organizację urodzin w sali zabaw Acapulco. To już druga edycja wydarzenia, które bardzo przypadło do gustu gorzowskim małym graczom oraz kibicom.

Pierwsze rozgrywki tegorocznej Ligi Minigolfa w NoVa Parku odbędą się w sobotę 6 kwietnia. W każdym z turniejów wezmą udział najmłodsi w wieku od 7 do 11 lat, wyłonieni podczas szkolnych eliminacji. Sportowe zmagania będą odbywały się od godziny 12:00 do 15:00, w specjalnie przygotowanej przestrzeni na poziomie 1, tuż przy Sali Zabaw Acapulco.

liga minigolfa w nova parku 002
Zwycięzca, który zdobędzie najwyższą liczbę punktów w całym turnieju, zdobędzie voucher na zorganizowanie swoich urodzin w sali zabaw Acapulco, kartę podarunkową do NoVa Parku o wartości 300 zł, zestaw do minigolfa oraz zegarek dziecięcy marki Lacoste ufundowany przez markę SWISS.
Foto: NoVa Park

Drugi w kolejności turniej Ligi Minigolfa w NoVa Parku będzie miał miejsce 13 kwietnia, a już tydzień później, 20 kwietnia, dzieci zagrają kolejny. Cykl rozgrywek zwieńczy rywalizacja, która odbędzie się 27 kwietnia.
Po zakończeniu golfowych zmagań NoVa Park przekaże 5 zł za każdego uczestnika Ligi Minigolfa na cel charytatywny. Warto więc wziąć udział w rywalizacji, by przy okazji wspomóc tę szczytną akcję.

Gra w Lidze Minigolfa w NoVa Parku będzie świetną zabawą, ale również sportowym wyzwaniem. Dla najlepszych zawodników organizatorzy przewidzieli atrakcyjne nagrody.  Zwycięzca, który zdobędzie najwyższą liczbę punktów w całym turnieju, zdobędzie voucher na zorganizowanie swoich urodzin w sali zabaw Acapulco, kartę podarunkową do NoVa Parku o wartości 300 zł, zestaw do minigolfa oraz zegarek dziecięcy marki Lacoste ufundowany przez markę SWISS. Ponadto zwycięzcy każdego z czterech turniejów otrzymają karty podarunkowe do NoVa Parku o wartości 100 zł.

Tegoroczną Ligę Minigolfa współorganizują wraz z NoVa Parkiem Calka Minigolf oraz sala zabaw dla dzieci Acapulco. Wydarzenie objął swoim patronatem Prezydent Miasta Gorzowa Wielkopolskiego, a patronem medialnym imprezy po raz kolejny będzie Radio Gorzów. Liga Minigolfa będzie doskonałą okazją, by kibicować w rodzinnym gronie.
Zdrowa, sportowa rywalizacja najmłodszych wpisuje się w misję NoVa Parku, która zakłada promowanie zdrowego trybu życia i aktywności fizycznej. Warto również pamiętać, że dołączając do grona uczestników, dorzucamy jednocześnie swoją cegiełkę do akcji charytatywnej.


Źródło informacji: Nova Park

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułAntoni Czyżyk – Konsekwentnie dla Elbląga [ Wiadomości ]
Następny artykułBotswana do Niemiec: damy wam 20 tys. słoni, ale…