A A+ A++

Już jutro, 10 lipca, odbędzie się kolejne spotkanie prezydenta Aleksandra Miszalskiego na „ławce dialogu”. Tym razem na „ławce dialogu” prezydent spotka się z mieszkańcami Sidziny.

Fot. Magiczny Kraków

Spotkanie odbędzie się w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 8 przy ul. M. Wrony 115. Początek o godz. 18.00.

Cykl „Spotkajmy się na Ławce Dialogu” – to projekt, który ma budować partnerskie relacje w kontaktach mieszkańców z urzędem. Jego celem jest stworzenie miasta otwartego i inkluzywnego, wsłuchującego się w głosy krakowian. Mieszkańcy powinni być włączani w procesy decyzyjne zapadające w mieście, bo to oni najlepiej rozumieją specyfikę swojego sąsiedztwa i znają jego bolączki. Dlatego prezydent Aleksander Miszalski wychodzi do nich, aby wsłuchać się w ich głos i wspólnie wypracować rozwiązania zgłaszanych przez nich problemów.

Na spotkaniu, każdy mieszkaniec będzie mógł zabrać głos i opowiedzieć prezydentowi, co, jego zdaniem, wymaga poprawy lub usprawnienia w Sidzinie. Na miejscu, oprócz prezydenta Aleksandra Miszalskiego, obecni będą zastępcy prezydenta Krakowa: Stanisław Mazur i Stanisław Kracik, zastępczyni prezydenta Krakowa Maria Klaman, a także dyrektorzy wydziałów Urzędu Miasta i miejskich jednostek, którzy na bieżąco będą proponować rozwiązania przestawianych problemów i informować o aktualnych postępach w pracach nad nimi.

Wszystkich mieszkańców zapraszamy do udziału!


pokaż metkę


Autor:

Adrian Piechota


Osoba publikująca:

MARTA MANIECKA


Podmiot publikujący:

Wydział Komunikacji Społecznej


Data publikacji:

2024-07-05


Data aktualizacji:

2024-07-09

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułPolicja zatrzymała 25-latka z narkotykami w Gdyni
Następny artykułOto czemu Szczęsny chce skończyć z kadrą. Jego ojciec mówi o życiu prywatnym