Lider przez 15 z 201 okrążeń My Bariatric Solutions 300 na Texas Motor Speedway, dwukrotny mistrz Cup Series minął metę 0,949 sekundy przed Austinem Cindric’kiem. To 98 wygrana młodszego z braci Buschów w Xfinity Series – druga w sezonie, dziesiąta na owalu w Fort Worth.

Dwudziesty drugi na starcie najgorętszego wyścigu sezonu (upał sięgnął 34 °C), kierowca Toyoty Supry nr 54 ukończył Stage 1 na trzeciej pozycji. Podczas neutralizacji po pierwszym segmencie Busch przekroczył limit prędkości na pit lane i po karze znalazł się na 26 miejscu. Do mety Stage 2 35-latek zdołał awansować na P5. Obydwa segmenty wygrał Justin Allgaier.

Na 85 okrążeniu Kyle Busch wyprzedził Allgaiera, pierwszy raz obejmując prowadzenie. W trakcie 168 kółka NASCAR ukarał Allgaiera za przekroczenie białej linii na wyjeździe z pit lane. Kierowca z Illinois ukończył wyścig na czwartej pozycji.

Kyle Busch odzyskał pozycję lidera po postoju Chase’a Briscoe na 191 okrążeniu. Joe Graff Jr uderzył w ścianę powodując neutralizację. W dogrywce Toyota reklamująca Twixy uciekła rywalom.