Więcej przegranych niż wygranych – tak można podsumować mecze drużyn z powiatu sokólskiego, które odbyły się w miniony weekend. Jedynym zespołem, który wygrał były Krynki.

IV liga

Krypnianka Krypno – Dąb Dąbrowa Białostocka 2:1

Po zeszłotygodniowym zwycięstwie Dąb ponownie przegrał mecz. Teraz drużyna znajduje się na przedostatnim, 17. miejscu w tabeli. Ma cztery punkty.

Kolejne spotkanie drużyna zagra na wyjeździe ze Spartą 1951 Szepietowo.

Klasa okręgowa

Kora Korycin – Piast Białystok

Mecz miał się pierwotnie odbyć na stadionie w Korycinie. Spotkanie jednak odwołano z powodu złego stanu boiska.

Bocian Boćki – LZS Krynki 1:4

Drużyna z Krynek pnie się do góry tabeli. To kolejny wygrany mecz drużyny. Pierwszego gola strzelił Krystian Taudul w 40. minucie. Trzy minuty później piłkę do bramki przeciwnika trafił Łukasz Gąsowski.

W drugiej połowie Krynki grały w dziewięciu zawodników. Zespół stracił też jedną bramkę. Jednak finalnie piłkarze zakończyli spotkanie wynikiem 4:1, pomimo osłabienia.

Krynki są na drugim miejscu w tabeli z 15 punktami. Kolejne spotkanie zagrają z drużyną MKS Mielnik, 18 września o godzinie 15.

GKS Gródek – Sokół 1946 Sokółka 3:1

Sokół po przegranym spotkaniu znajduje się na 12. miejscu w tabeli okręgówki. Ma cztery punkty. Następny mecz zawodnicy z Sokółki zagrają u siebie ze Stawiskami. Początek w niedzielę 18 września o godzinie 16.

A klasa

Sudovia Szudziałowo – Polonia Raczki 2:4.

Mecz Pogranicza Kuźnica z Jastrzębiem Knyszyn przełożony został na 20 listopada.