A A+ A++

Grajewscy kryminalni zatrzymali 32-letniego mieszkańca Ełku. Mężczyzna najpierw ukradł napój z lokalu gastronomicznego, a następnie groził jego pracownikowi przedmiotem przypominającym broń. Napastnik usłyszał już zarzut kradzieży rozbójniczej. Z to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat.

W poniedziałek, około 21, grajewscy kryminalni otrzymali informację, że pracownik jednego z lokali gastronomnicznych w mieście wybiegł za osobą ubraną w kominiarkę. Sytuacja była o tyle niebezpieczna, że zamaskowany nagle miał wycelować w biegnącego za nim mężczyznę przedmiotem przypominającym broń. Wówczas ten schronił się w swoim miejscu pracy. Grajewscy śledczy natychmiast pojechali do wskazanego lokalu, gdzie potwierdzili uzyskaną informację. Z relacji pracownika wynikało, że meżczyzna ubrany w kominiarkę wszedł do lokalu i zabrał z lodówki napój, po czym wybiegł nie płacąc za niego. Dalsza część historii była zgodna z informacją uzyskaną przez kryminalnych. Ku zdziwieniu policjantów, w trakcie ustaleń, do lokalu wrócił mężczyzna podejrzany o kradzież rozbójniczą. 32-letni mieszkaniec Ełku natychmiast został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Funkcjonariusze znaleźli także w plecaku ełczanina przedmiot przypominający pistolet.

Wczoraj podejrzany usłyszał już zarzut kradzieży rozbójniczej.  Za to przestępstwo Kodeks Karny przewiduje karę pozbawienia wolności do lat 10.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułBadanie techniczne pojazdu, a ubezpieczenie. Co grozi za brak przeglądu?
Następny artykułSilentiumPC zaszalało – producent wprowadza cztery warianty nowej obudowy