W składzie żółto-czerwonych znaleźli się dwaj testowani zawodnicy – 24-letni hiszpański obrońca Roberto Corral i 23-letni napastnik Artur Amroziński z trzecioligowej Lechii Tomaszów Mazowiecki (w rundzie jesiennej strzelił 11 goli). To im zwłaszcza przyglądał się nowy-stary szkoleniowiec Korony Leszek Ojrzyński, który wrócił do Kielc po ponad siedmiu latach.

Korona z Puszczą Niepołomice w pierwszym tegorocznym sparingu była zdecydowanie lepsza. Już do przerwy prowadziła 2:0 po golach Marcela Gąsiora i Dawida Błanika. Na początku drugiej połowy rywale strzelili wprawdzie bramkę kontaktową, ale to było na tyle. Kielczanie, którzy na drugie 45 minut wyszli w zupełnie innym składzie, odpowiedzieli trafieniami Mario Zebica oraz testowanego Artura Amrozińskiego.