fot. A.S.O./Thomas Maheux
Lefevere chce Evenepoela na starcie Ronde. Intergiro wraca na Giro d’Italia. Wiadomości i wyniki z poniedziałku, 22 kwietnia.
Wiadomości dnia
Mistrzyni świata Lotte Kopecky nie weźmie udziału w Tour de France Femmes. Druga zawodniczka zeszłorocznego wyścigu nie da rady połączyć tego startu z igrzyskami olimpijskimi w Paryżu.
Omnium kończy się w niedzielę po południu, a Tour zaczyna się w poniedziałek rano. Połączenie tych dwóch imprez byłoby bardzo trudnym zadaniem fizycznym, ale również ciężkie pod względem psychicznym. Gdyby w omnium udało się zdobyć olimpijskie złoto, dzień byłby zbyt krótki, aby rano rozpocząć Tour. Teraz może w pełni skupić się na igrzyskach
– powiedział w „Sporza” Danny Stam, menedżer sportowy SD Worx-Protime.
Belgijka przygotuje się do igrzysk olimpijskich poprzez Tour of Britain (6-9 czerwca) i Giro d’Italia (7-14 lipca).
Patrick Lefevere chciałby w przyszłym sezonie posłać Remco Evenepoela na Mediolan-San Remo i Ronde van Vlaanderen. Szef Soudal Quick-Step powiedział o tym w rozmowie z „La Dernière Heure”.
Pod koniec roku, razem z Remco, zamierzamy zobaczyć, czy nie jest możliwe, aby pojechał w Mediolan-San Remo i Wyścigu Dookoła Flandrii. Następnie będzie mógł odpocząć, by wystartować w Liege-Bastogne-Liege, a później w Tour de France. Myślę, że Remco ma trochę z Flamanda. Czasami trenuje na tych drogach. Jestem pewien, że pewnego dnia chce pojechać w Ronde.
Patryk Goszczurny w młodzieżówce Visma | Lease a Bike
RCS Sport poinformował, że w tegorocznym Giro d’Italia powróci legendarna klasyfikacja Intergiro.
Kolarze będą do niej punktować na każdym drugim z trzech sprintów na etapie. Premia Intergiro będzie też nagradzana bonifikatą do klasyfikacji generalnej: 3 – 2 – 1 sekunda i punktami w klasyfikacji punktowej.
Na pierwszej lotnej premii będą do zgarnięcia punkty do klasyfikacji punktowej, a na trzeciej druga bonifikata do klasyfikacji generalnej.
Zapowiedź Tour de Romandie 2024
Wyniki dnia
Tour of Türkiye (2.Pro)
Max Kanter (Astana Qazaqstan Team) zwyciężył w drugim dniu wyścigu Presidential Cycling Tour of Türkiye.
Niemiecki zawodnik na finiszu w Kas pokonał swojego rodaka Henriego Uhliga (Alpecin-Deceuninck) i Tobiasa Lunda Andresena (Team dsm-firmenich PostNL).
Marcin Budziński (Mazowsze Serce Polski) przyjechał na 10. miejscu.
Nowym liderem wyścigu został Uhlig.
Trasa drugiego odcinka prowadziła na długości 191 kilometrów, a najtrudniejszą przeszkodą była górska premia (11,9 km; 4,9%), usytuowana 49 kilometrów przed metą.
Tym razem w sześcioosobowej ucieczce, która odjechała na niemal 5 minuty, znalazł się Jakub Kaczmarek (Mazowsze Serce Polski). Grupa została doścignięta na wspomnianym podjeździe.
Wyniki 2. etapu Presidential Cycling Tour of Türkiye 2024 (2.Pro), Kemer – Kaş (190,6 km)
Poz. | Imię i nazwisko | Zespół | Czas |
---|---|---|---|
1. | Max Kanter | Astana Qazaqstan Team | 4:43:16 |
2. | Henri Uhlig | Alpecin-Deceuninck | |
3. | Tobias Lund Andresen | Team dsm-firmenich PostNL | |
4. | Davide Ballerini | Astana Qazaqstan Team | |
5. | Giovanni Lonardi | Team Polti Kometa | |
6. | David Gonzalez | Caja Rural-Seguros RGA | |
7. | Xianjing Lyu | China Glory-Mentech Continental Cycling Team | |
8. | Danny van Poppel | Bora-hansgrohe | |
9. | Rory Townsend | Q36.5 Pro Cycling Team | |
10. | Marcin Budziński | Mazowsze Serce Polski | |
11. | Iuri Leitao | Caja Rural-Seguros RGA | |
12. | Matyaš Kopecky | Team Novo Nordisk | |
13. | Merhawi Kudus | Terengganu Cycling Team | |
14. | Victor Langellotti | Burgos-BH | |
15. | Sebastian Nielsen | TDT-Unibet Cycling Team | |
16. | Marcel Camprubi | Q36.5 Pro Cycling Team | |
17. | Carl Fredrik Hagen | Q36.5 Pro Cycling Team | |
18. | Marco Tizza | Bingoal WB | |
19. | Lennert Teugels | Bingoal WB | |
20. | Anatoliy Budyak | Terengganu Cycling Team | |
21. | Kenneth van Rooy | Bingoal WB | |
22. | Floris de Tier | Bingoal WB | |
23. | Thomas Joseph | Tarteletto-Isorex | |
24. | Mark Donovan | Q36.5 Pro Cycling Team | |
25. | Andreas Stokbro | TDT-Unibet Cycling Team | |
26. | Lander Loockx | TDT-Unibet Cycling Team | |
27. | Mauro Verwilt | Tarteletto-Isorex | |
28. | Frank van Den Broek | Team dsm-firmenich PostNL | |
29. | Frederik Wandahl | Bora-hansgrohe | |
30. | Alexander Hajek | Bora-hansgrohe | |
31. | Paul Double | Team Polti Kometa | |
32. | Diego Pablo Sevilla | Team Polti Kometa | |
33. | Serdar Anıl Depe | Spor Toto Cycling Team | |
34. | Natnael Berhane | Beykoz Belediyesi Spor Türkiye | |
35. | Valerio Conti | Team Corratec-Vini Fantini | |
36. | Metkel Eyob | Terengganu Cycling Team | |
37. | Lucas de Rossi | China Glory-Mentech Continental Cycling Team | |
38. | Harold Martin Lopez | Astana Qazaqstan Team | |
39. | Oliver Mattheis | BIKE AID | |
40. | Willie Smit | China Glory-Mentech Continental Cycling Team | |
41. | Owen Geleijn | TDT-Unibet Cycling Team | |
42. | Jefferson Alveiro Cepeda | Caja Rural-Seguros RGA | |
43. | Vadim Pronskiy | Astana Qazaqstan Team | |
44. | James Whelan | Q36.5 Pro Cycling Team | |
45. | Dawit Yemane | BIKE AID | |
46. | Tomasz Budziński | Mazowsze Serce Polski | |
47. | Julian Borresch | REMBE Pro Cycling Team Sauerland | |
48. | Nicolas Vinokurov | Astana Qazaqstan Team | |
49. | David Lozano | Team Novo Nordisk | |
50. | Thomas Lebas | Kinan Racing Team | |
51. | George Jackson | Burgos-BH | |
52. | Peter Kusztor | Team Novo Nordisk | |
53. | Alejandro Franco | Burgos-BH | |
54. | Antoine Berlin | BIKE AID | |
55. | Calum Johnston | Caja Rural-Seguros RGA | |
56. | Mario Aparicio | Burgos-BH | |
57. | Burak Abay | Sakarya BB Pro Team | |
58. | Filippo Conca | Q36.5 Pro Cycling Team | |
59. | Drew Morey | Kinan Racing Team | |
60. | David Delgado | Burgos-BH | |
61. | Jambaljamts Sainbayar | Burgos-BH | |
62. | Samuele Zoccarato | VF Group-Bardiani CSF-Faizanè | |
63. | Anton Schiffer | BIKE AID | |
64. | Luca Paletti | VF Group-Bardiani CSF-Faizanè | |
65. | Manuele Tarozzi | VF Group-Bardiani CSF-Faizanè | |
66. | Henri Johannes Appelbaum | REMBE Pro Cycling Team Sauerland | |
67. | Genki Yamamoto | Kinan Racing Team | |
68. | Robbe Claeys | Tarteletto-Isorex | |
69. | Jokin Murguialday | Caja Rural-Seguros RGA | |
70. | Erik Fetter | Team Polti Kometa | |
71. | Andreas Miltiadis | Terengganu Cycling Team | |
72. | Davide Persico | Bingoal WB | |
73. | Enrico Zanoncello | VF Group-Bardiani CSF-Faizanè | |
74. | Yago Aguirre | REMBE Pro Cycling Team Sauerland | |
75. | Petros Mengs | Beykoz Belediyesi Spor Türkiye | |
76. | Sebastian Mora | Burgos-BH | |
77. | Jakub Kaczmarek | Mazowsze Serce Polski | |
78. | Negasi Haylu Abreha | Q36.5 Pro Cycling Team | |
79. | Filippo Magli | VF Group-Bardiani CSF-Faizanè | |
80. | Sam Welsford | Bora-hansgrohe | |
81. | Ahmet Orken | Spor Toto Cycling Team | |
82. | Manuel Penalver | Team Polti Kometa | 0:36 |
83. | Vinzent Dorn | BIKE AID | 0:41 |
84. | Filip Maciejuk | Bora-hansgrohe | |
85. | Paul Wright | REMBE Pro Cycling Team Sauerland | |
86. | Samet Bulut | Beykoz Belediyesi Spor Türkiye | |
87. | Robbe Ghys | Alpecin-Deceuninck | |
88. | Ryan Mullen | Bora-hansgrohe | 0:53 |
89. | Mirco Maestri | Team Polti Kometa | 1:03 |
90. | Andrea Pietrobon | Team Polti Kometa | 1:15 |
91. | Luca Colnaghi | VF Group-Bardiani CSF-Faizanè | 0:00 |
92. | Luis-Joe Luhrs | Bora-hansgrohe | 4:37 |
93. | Gianni Marchand | Tarteletto-Isorex | 5:14 |
94. | Talha Tektas | Konya Büyükşehir Belediye Spor | 9:17 |
95. | Zeki Kaygisiz | Beykoz Belediyesi Spor Türkiye | |
96. | Tahir Yigit | Spor Toto Cycling Team | 9:18 |
97. | Aljaz Turk | Adria Mobil | |
98. | Nicolas Gojkovic | Adria Mobil | |
99. | Simone Olivero | Team Corratec-Vini Fantini | |
100. | Leo Bouvier | BIKE AID | |
101. | Arne Santy | Tarteletto-Isorex | |
102. | ĐURIC Đorđe | Adria Mobil | |
103. | Timothy Dupont | Tarteletto-Isorex | |
104. | Andrea Peron | Team Novo Nordisk | |
105. | ŞAMLI Feritcan | Spor Toto Cycling Team | |
106. | Sam Brand | Team Novo Nordisk | |
107. | Emir Uzun | Sakarya BB Pro Team | |
108. | Antonio Polga | Team Novo Nordisk | |
109. | Anze Skok | Adria Mobil | |
110. | Tilen Finkst | Adria Mobil | |
111. | Muhammed Erkan | Beykoz Belediyesi Spor Türkiye | |
112. | Ahmet Akpinar | Konya Büyükşehir Belediye Spor | |
113. | Sefa Süleyman Temel | Sakarya BB Pro Team | |
114. | Mattia Pinazzi | VF Group-Bardiani CSF-Faizanè | |
115. | Attilio Viviani | Team Corratec-Vini Fantini | |
116. | Yudai Arashiro | Kinan Racing Team | |
117. | Geng Teng | China Glory-Mentech Continental Cycling Team | |
118. | Bram Welten | Team dsm-firmenich PostNL | |
119. | Jan-Marc Temmen | REMBE Pro Cycling Team Sauerland | |
120. | Fabio Jakobsen | Team dsm-firmenich PostNL | |
121. | Etienne van Empel | Team Corratec-Vini Fantini | |
122. | Jonathan Malte Rottmann | REMBE Pro Cycling Team Sauerland | |
123. | Daiki Magosaki | Kinan Racing Team | |
124. | Jensen Plowright | Alpecin-Deceuninck | |
125. | Raymond Kreder | Kinan Racing Team | |
126. | Nathan Vandepitte | Bingoal WB | |
127. | Filippo Ridolfo | Team Novo Nordisk | |
128. | Rüdiger Selig | Astana Qazaqstan Team | |
129. | Ramon Sinkeldam | Alpecin-Deceuninck | |
130. | Michał Pomorski | Mazowsze Serce Polski | |
131. | Konrad Czabok | Mazowsze Serce Polski | |
132. | Norbert Banaszek | Mazowsze Serce Polski | |
133. | Mark Cavendish | Astana Qazaqstan Team | |
134. | Kaan Ozkalbim | Spor Toto Cycling Team | |
135. | Samuele Zambelli | Team Corratec-Vini Fantini | |
136. | Reinardt Janse van Rensburg | China Glory-Mentech Continental Cycling Team | |
137. | Pirmin Eisenbarth | BIKE AID | |
138. | Jonas Rickaert | Alpecin-Deceuninck | |
139. | Simon Dehairs | Alpecin-Deceuninck | |
140. | Jacob Scott | REMBE Pro Cycling Team Sauerland | |
141. | Tobiasz Pawlak | Mazowsze Serce Polski | |
142. | Martijn Budding | TDT-Unibet Cycling Team | |
143. | Ryan Cavanagh | Kinan Racing Team | |
144. | Jacob Relaes | Tarteletto-Isorex | |
145. | Sasha Weemaes | Bingoal WB | |
146. | Muhammad Nur Aiman Bin Rosli | Terengganu Cycling Team | 9:34 |
147. | Julius van Den Berg | Team dsm-firmenich PostNL | |
148. | Doğukan Arikan | Spor Toto Cycling Team | 13:43 |
149. | Furkan Akcam | Sakarya BB Pro Team | |
150. | Zhen Li | China Glory-Mentech Continental Cycling Team | |
151. | Musa Mikayilzade | Sakarya BB Pro Team | |
152. | Daniel Babor | Caja Rural-Seguros RGA | |
153. | Mehmet Kanat | Spor Toto Cycling Team | 19:53 |
154. | Jakub Mareczko | Team Corratec-Vini Fantini | |
155. | Muhammet Eyüp Karagobek | Konya Büyükşehir Belediye Spor | |
156. | Ramazan Yilmaz | Adria Mobil | |
157. | Binyan Ma | China Glory-Mentech Continental Cycling Team | |
158. | Tomaš Barta | Caja Rural-Seguros RGA | 20:09 |
159. | Serdar Gedik | Konya Büyükşehir Belediye Spor | 20:26 |
160. | Ahmet Maral | Konya Büyükşehir Belediye Spor | 21:03 |
161. | Emre Yuca | Sakarya BB Pro Team | 21:28 |
162. | Mustafa Tarakci | Konya Büyükşehir Belediye Spor | |
163. | Batuhan Ozgur | Beykoz Belediyesi Spor Türkiye | 21:38 |
164. | Sergey Rostovtsev | Sakarya BB Pro Team | |
165. | Ali Egin | Beykoz Belediyesi Spor Türkiye | |
166. | Giulio Masotto | Team Corratec-Vini Fantini | 21:52 |
167. | Fahrettin Badak | Konya Büyükşehir Belediye Spor | 21:57 |
168. | Muhammad Nur Aiman Mohd Zariff | Terengganu Cycling Team | 22:04 |
169. | Youcef Reguigui | Terengganu Cycling Team | |
170. | Benjamin Peatfield | Team dsm-firmenich PostNL | 22:06 |
171. | Johan Dorussen | Team dsm-firmenich PostNL | 22:08 |
DNS | Davide Bomboi | TDT-Unibet Cycling Team | – |
Klasyfikacja generalna po 2. etapie
Poz. | Imię i nazwisko | Zespół | Czas |
---|---|---|---|
1. | Henri Uhlig | Alpecin-Deceuninck | 7:39:24 |
2. | Tobias Lund Andresen | Team dsm-firmenich PostNL | 0:02 |
3. | David Lozano | Team Novo Nordisk | 0:03 |
4. | Tomasz Budziński | Mazowsze Serce Polski | 0:04 |
5. | Giovanni Lonardi | Team Polti Kometa | 0:06 |
6. | Davide Ballerini | Astana Qazaqstan Team | |
7. | Rory Townsend | Q36.5 Pro Cycling Team | |
8. | Merhawi Kudus | Terengganu Cycling Team | |
9. | Matyaš Kopecky | Team Novo Nordisk | |
10. | Kenneth van Rooy | Bingoal WB | |
11. | Lennert Teugels | Bingoal WB | |
12. | Serdar Anıl Depe | Spor Toto Cycling Team | |
13. | Frederik Wandahl | Bora-hansgrohe | |
14. | Danny van Poppel | Bora-hansgrohe | |
15. | Sebastian Nielsen | TDT-Unibet Cycling Team | |
16. | Floris de Tier | Bingoal WB | |
17. | Mark Donovan | Q36.5 Pro Cycling Team | |
18. | Metkel Eyob | Terengganu Cycling Team | |
19. | Victor Langellotti | Burgos-BH | |
20. | Natnael Berhane | Beykoz Belediyesi Spor Türkiye | |
21. | Alexander Hajek | Bora-hansgrohe | |
22. | Oliver Mattheis | BIKE AID | |
23. | Marcel Camprubi | Q36.5 Pro Cycling Team | |
24. | Davide Persico | Bingoal WB | |
25. | George Jackson | Burgos-BH | |
26. | Enrico Zanoncello | VF Group-Bardiani CSF-Faizanè | |
27. | Dawit Yemane | BIKE AID | |
28. | Sam Welsford | Bora-hansgrohe | |
29. | David Gonzalez | Caja Rural-Seguros RGA | |
30. | Iuri Leitao | Caja Rural-Seguros RGA | |
31. | Marcin Budziński | Mazowsze Serce Polski | |
32. | Thomas Joseph | Tarteletto-Isorex | |
33. | Lander Loockx | TDT-Unibet Cycling Team | |
34. | Xianjing Lyu | China Glory-Mentech Continental Cycling Team | |
35. | Burak Abay | Sakarya BB Pro Team | |
36. | Luca Colnaghi | VF Group-Bardiani CSF-Faizanè | |
37. | Mauro Verwilt | Tarteletto-Isorex | |
38. | David Delgado | Burgos-BH | |
39. | Vadim Pronskiy | Astana Qazaqstan Team | |
40. | Anton Schiffer | BIKE AID | |
41. | Sebastian Mora | Burgos-BH | |
42. | Jefferson Alveiro Cepeda | Caja Rural-Seguros RGA | |
43. | Paul Double | Team Polti Kometa | |
44. | Calum Johnston | Caja Rural-Seguros RGA | |
45. | Robbe Claeys | Tarteletto-Isorex | |
46. | James Whelan | Q36.5 Pro Cycling Team | |
47. | Diego Pablo Sevilla | Team Polti Kometa | |
48. | Frank van Den Broek | Team dsm-firmenich PostNL | |
49. | Anatoliy Budyak | Terengganu Cycling Team | |
50. | Samuele Zoccarato | VF Group-Bardiani CSF-Faizanè | |
51. | Nicolas Vinokurov | Astana Qazaqstan Team | |
52. | Luca Paletti | VF Group-Bardiani CSF-Faizanè | |
53. | Lucas de Rossi | China Glory-Mentech Continental Cycling Team | |
54. | Peter Kusztor | Team Novo Nordisk | |
55. | Henri Johannes Appelbaum | REMBE Pro Cycling Team Sauerland | |
56. | Ahmet Orken | Spor Toto Cycling Team | |
57. | Mario Aparicio | Burgos-BH | |
58. | Filippo Conca | Q36.5 Pro Cycling Team | |
59. | Julian Borresch | REMBE Pro Cycling Team Sauerland | |
60. | Andreas Stokbro | TDT-Unibet Cycling Team | |
61. | Filippo Magli | VF Group-Bardiani CSF-Faizanè | |
62. | Harold Martin Lopez | Astana Qazaqstan Team | |
63. | Willie Smit | China Glory-Mentech Continental Cycling Team | |
64. | Jakub Kaczmarek | Mazowsze Serce Polski | |
65. | Alejandro Franco | Burgos-BH | |
66. | Owen Geleijn | TDT-Unibet Cycling Team | |
67. | Antoine Berlin | BIKE AID | |
68. | Drew Morey | Kinan Racing Team | |
69. | Thomas Lebas | Kinan Racing Team | |
70. | Carl Fredrik Hagen | Q36.5 Pro Cycling Team | |
71. | Marco Tizza | Bingoal WB | |
72. | Valerio Conti | Team Corratec-Vini Fantini | |
73. | Yago Aguirre | REMBE Pro Cycling Team Sauerland | |
74. | Erik Fetter | Team Polti Kometa | |
75. | Negasi Haylu Abreha | Q36.5 Pro Cycling Team | |
76. | Petros Mengs | Beykoz Belediyesi Spor Türkiye | |
77. | Manuele Tarozzi | VF Group-Bardiani CSF-Faizanè | |
78. | Andreas Miltiadis | Terengganu Cycling Team | |
79. | Jokin Murguialday | Caja Rural-Seguros RGA | |
80. | Genki Yamamoto | Kinan Racing Team | |
81. | Manuel Penalver | Team Polti Kometa | 0:42 |
82. | Vinzent Dorn | BIKE AID | 0:46 |
83. | Robbe Ghys | Alpecin-Deceuninck | 0:47 |
84. | Filip Maciejuk | Bora-hansgrohe | |
85. | Samet Bulut | Beykoz Belediyesi Spor Türkiye | |
86. | Paul Wright | REMBE Pro Cycling Team Sauerland | |
87. | Max Kanter | Astana Qazaqstan Team | 0:56 |
88. | Ryan Mullen | Bora-hansgrohe | 0:59 |
89. | Mirco Maestri | Team Polti Kometa | 1:09 |
90. | Andrea Pietrobon | Team Polti Kometa | 1:21 |
91. | Jambaljamts Sainbayar | Burgos-BH | 1:43 |
92. | Luis-Joe Luhrs | Bora-hansgrohe | 4:43 |
93. | Gianni Marchand | Tarteletto-Isorex | 5:18 |
94. | Fabio Jakobsen | Team dsm-firmenich PostNL | 9:14 |
95. | Sasha Weemaes | Bingoal WB | 9:18 |
96. | Simon Dehairs | Alpecin-Deceuninck | 9:20 |
97. | Talha Tektas | Konya Büyükşehir Belediye Spor | 9:23 |
98. | Filippo Ridolfo | Team Novo Nordisk | |
99. | Zeki Kaygisiz | Beykoz Belediyesi Spor Türkiye | |
100. | Leo Bouvier | BIKE AID | 9:24 |
101. | Timothy Dupont | Tarteletto-Isorex | |
102. | Tilen Finkst | Adria Mobil | |
103. | Arne Santy | Tarteletto-Isorex | |
104. | Jensen Plowright | Alpecin-Deceuninck | |
105. | Mattia Pinazzi | VF Group-Bardiani CSF-Faizanè | |
106. | Anze Skok | Adria Mobil | |
107. | Reinardt Janse van Rensburg | China Glory-Mentech Continental Cycling Team | |
108. | Raymond Kreder | Kinan Racing Team | |
109. | Norbert Banaszek | Mazowsze Serce Polski | |
110. | Mark Cavendish | Astana Qazaqstan Team | |
111. | Emir Uzun | Sakarya BB Pro Team | |
112. | Antonio Polga | Team Novo Nordisk | |
113. | Andrea Peron | Team Novo Nordisk | |
114. | Jonathan Malte Rottmann | REMBE Pro Cycling Team Sauerland | |
115. | Pirmin Eisenbarth | BIKE AID | |
116. | Attilio Viviani | Team Corratec-Vini Fantini | |
117. | Daiki Magosaki | Kinan Racing Team | |
118. | Ahmet Akpinar | Konya Büyükşehir Belediye Spor | |
119. | Samuele Zambelli | Team Corratec-Vini Fantini | |
120. | Aljaz Turk | Adria Mobil | |
121. | Etienne van Empel | Team Corratec-Vini Fantini | |
122. | Ramon Sinkeldam | Alpecin-Deceuninck | |
123. | Tobiasz Pawlak | Mazowsze Serce Polski | |
124. | Kaan Ozkalbim | Spor Toto Cycling Team | |
125. | Sefa Süleyman Temel | Sakarya BB Pro Team | |
126. | Nicolas Gojkovic | Adria Mobil | |
127. | Michał Pomorski | Mazowsze Serce Polski | |
128. | Rüdiger Selig | Astana Qazaqstan Team | |
129. | Nathan Vandepitte | Bingoal WB | |
130. | Geng Teng | China Glory-Mentech Continental Cycling Team | |
131. | Tahir Yigit | Spor Toto Cycling Team | |
132. | Konrad Czabok | Mazowsze Serce Polski | |
133. | Simone Olivero | Team Corratec-Vini Fantini | |
134. | Bram Welten | Team dsm-firmenich PostNL | |
135. | Sam Brand | Team Novo Nordisk | |
136. | Muhammed Erkan | Beykoz Belediyesi Spor Türkiye | |
137. | Jan-Marc Temmen | REMBE Pro Cycling Team Sauerland | |
138. | ĐURIC Đorđe | Adria Mobil | |
139. | Yudai Arashiro | Kinan Racing Team | |
140. | Ryan Cavanagh | Kinan Racing Team | |
141. | Jacob Relaes | Tarteletto-Isorex | |
142. | Jacob Scott | REMBE Pro Cycling Team Sauerland | |
143. | Jonas Rickaert | Alpecin-Deceuninck | |
144. | Martijn Budding | TDT-Unibet Cycling Team | |
145. | Muhammad Nur Aiman Bin Rosli | Terengganu Cycling Team | 9:40 |
146. | Julius van Den Berg | Team dsm-firmenich PostNL | |
147. | ŞAMLI Feritcan | Spor Toto Cycling Team | 11:04 |
148. | Daniel Babor | Caja Rural-Seguros RGA | 13:49 |
149. | Zhen Li | China Glory-Mentech Continental Cycling Team | |
150. | Furkan Akcam | Sakarya BB Pro Team | |
151. | Musa Mikayilzade | Sakarya BB Pro Team | |
152. | Doğukan Arikan | Spor Toto Cycling Team | |
153. | Ramazan Yilmaz | Adria Mobil | 19:59 |
154. | Mehmet Kanat | Spor Toto Cycling Team | |
155. | Jakub Mareczko | Team Corratec-Vini Fantini | |
156. | Muhammet Eyüp Karagobek | Konya Büyükşehir Belediye Spor | |
157. | Binyan Ma | China Glory-Mentech Continental Cycling Team | |
158. | Tomaš Barta | Caja Rural-Seguros RGA | 20:15 |
159. | Serdar Gedik | Konya Büyükşehir Belediye Spor | 20:32 |
160. | Ahmet Maral | Konya Büyükşehir Belediye Spor | 21:09 |
161. | Emre Yuca | Sakarya BB Pro Team | 21:34 |
162. | Sergey Rostovtsev | Sakarya BB Pro Team | 21:44 |
163. | Giulio Masotto | Team Corratec-Vini Fantini | 21:58 |
164. | Fahrettin Badak | Konya Büyükşehir Belediye Spor | 22:03 |
165. | Youcef Reguigui | Terengganu Cycling Team | 22:10 |
166. | Muhammad Nur Aiman Mohd Zariff | Terengganu Cycling Team | |
167. | Mustafa Tarakci | Konya Büyükşehir Belediye Spor | 22:29 |
168. | Batuhan Ozgur | Beykoz Belediyesi Spor Türkiye | 22:58 |
169. | Ali Egin | Beykoz Belediyesi Spor Türkiye | |
170. | Benjamin Peatfield | Team dsm-firmenich PostNL | 25:12 |
171. | Johan Dorussen | Team dsm-firmenich PostNL | 27:37 |
Zgłoś naruszenie/Błąd
Oryginalne źródło ZOBACZ
Dodaj kanał RSS
Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS