A A+ A++

ZARZĄD POWIATU GORLICKIEGO ogłasza konkurs ofert na wybór realizatora szczepień dziewcząt przeciwko zakażeniom wirusem brodawczaka ludzkiego ( HPV) w Powiecie Gorlickim, w ramach wspólnej z Województwem Małopolskim realizacji zadania z zakresu zdrowia publicznego  w 2024 roku.

Szczepienia skierowane są do 10 dziewczynek urodzonych w latach 2005-2009, zameldowanych na terenie Powiatu Gorlickiego, które brały udział w zadaniu w 2023 roku, wymagających zakończenia cyklu szczepień w 2024 roku, tj. podania trzeciej dawki szczepionki stosowanej przy szczepieniach w roku 2023 (GARDASIL9).

Zadanie jest realizowane przez Powiat Gorlicki wspólnie z Województwem Małopolskim i współfinansowane ze środków Województwa Małopolskiego.

Termin składania ofert mija 21 czerwca 2024 roku o godzinie 15:00 ( decyduje data wpływu do siedziby Starostwa potwierdzona pieczęcią wpływu). Ofertę należy sporządzić na wymaganym Formularzu ofertowym w wersji papierowej oraz dołączyć wymagane załączniki.

Oferta powinna być umieszczona w zamkniętej kopercie z widocznym oznaczeniem Oferenta oraz dopiskiem na kopercie:
„Konkurs ofert na wybór realizatora szczepień dziewcząt przeciwko zakażeniom wirusem brodawczaka ludzkiego ( HPV) w Powiecie Gorlickim w ramach wspólnej z Województwem Małopolskim realizacji zadania w 2024  roku – NIE OTWIERAĆ”

Oferty należy składać na Dzienniku Podawczym w siedzibie Starostwa Powiatowego w Gorlicach, ul. Biecka 3 (pok. nr 2) lub przesłać na adres:
Starostwo Powiatowe w Gorlicach
ul. Biecka 3
38-300 Gorlice

Więcej informacji na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Powiatu Gorlickiego

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułRewolucja kadrowa u medalisty I ligi. Odeszło aż 8 zawodników
Następny artykułNiemi europosłowie z Polski