Po pierwszym kwadransie w którym krążek ani razu nie wpadł do bramki doczekaliśmy się pierwszego trafienia. Na listę strzelców wpisał się Michael Cichy, który dał prowadzenie drużynie gości. Jeszcze przed końcem pierwszej tercji wyrównał Radosław Sawicki. Koncertowe granie jastrzębian zaczęło się w drugiej tercji. Najpierw Maris Jass, następnie Zack Phillips i już mieliśmy 3:1. Na przerwę po drugiej tercji JKH schodził z trzybramkową przewagą, gdy w 35. minucie krążek do siatki posłał Marek Hovorka. Już na początku trzeciej tercji GKS Tychy zmniejszył straty za sprawą Mateusza Gościńskiego. Później jednak znów gospodarze nadawali ton rywalizacji. Po chwili piątą bramkę strzelił Sawicki, a po kolejnych dziesięciu minutach mieliśmy już 7:3. Najpierw krążek do bramki posłał Maciej Urbanowicz i Roman Rac, a odpowiedział trzecią bramką dla Tychów Cichy. Spotkanie zakończyło się wysokim zwycięstwem JKH 7:3. Dzięki temu jastrzębianie po trzech kolejkach Polskiej Ligi Hokeja są liderem tabeli.

JKH GKS Jastrzębie – GKS Tychy 7:3 (1:1, 3:0, 3:2)

• 7:3 Cichy (Mroczkowski) 53:34 4/5

JKH GKS Jastrzębie: 7. Nechvatal – 69. Bryk, 17. Górny, 14. Paś, 25. Hovorka, 92. Urbanowicz – 57. Klimiczek, 16. Kostek, 77. Phillips, 89. Rac, 82. Kasperlik – 3. Jass, 59. Horzelski, 13. Sawicki, 21. Wałęga, 18. Sołtys – 5. Michałowski, 94. Gimiński, 22. R. Nalewajka, 98. Jarosz, 20. Ł. Nalewajka.

Strzały: 31 – 33 / Kary: 41 min – 45 min / Widzów: 600

Sędziowali: Marcin Polak, Michał Baca (główni) oraz Grzegorz Cudek, Jacek Szutta (liniowi).