A A+ A++
fot. klobuck.policja.gov.pl

Policjanci z Kłobucka poszukują świadków wydarzenia

Potrącony 56-latek z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Wiadomo też, że mężczyzna był trzeźwy. A policję o zdarzeniu poinformowała osoba, która zauważyła potrąconego rowerzystę, to jednak nie był bezpośredni świadek zdarzenia. Wiadomo, że sprawca wypadku, nie zatrzymał się i uciekł z miejsca zdarzenia.

Na miejscu pracowali kryminalni, zabezpieczono wszystkie ślady i dowody. Sprawdzany jest też dostępny monitoring. Śledczy proszą też kierowców, którzy w niedzielę rano przejeżdżali przez Opatów – ulicą Kościuszki, o przejrzenie swoich wideorejestratorów. Ustalenie sprawcy to, jak podkreślają policjanci, kwestia czasu.

Jeśli ktoś z Państwa posiada jakiekolwiek informacje dotyczące zdarzenia, w tym monitoring, bądź przejeżdżał przez Opatów w godzinach 5.00 – 6:30, a posiada w swoim pojeździe wideorejestrator, prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kłobucku: e-mailowo: [email protected], lub telefonicznie: 47 858 22 00, 47 858 25 10 bądź z najbliższą jednostką Policji pod numerem 997 i 112.

Czytaj także:

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułKask rowerowy – jak wybrać odpowiedni?
Następny artykułIII liga: Energa Bałtyk Gdynia – Anioły Garczegorze