A A+ A++

Kolejna sieć sklepów wchodzi w świat elektromobilności. W ramach współpracy z polską firmą ChargeEuropa na parkingach wszystkich marketów Selgros w naszym kraju powstaną stacje ładowania.

ChargeEuropa to polska firma zajmująca się budowaniem infrastruktury do ładowania samochodów elektrycznych w miastach. Dzięki współpracy zawieranej z różnymi firmami, obejmującej oferowanie m.in. przestrzeni reklamowej, klienci mogą ładować swoje auta za darmo.

Selgros zawarł współpracę z ChargeEuropa

Teraz ogłoszono, że firma nawiązała współpracę z Transgourmet Polska, właścicielem sieci Selgros. W efekcie na parkingach wszystkich sklepów w kraju klienci będą mogli naładować swoje auto. Choć brzmi to imponująco, trzeba zdawać sobie sprawę, że w Polsce mamy obecnie 19 punktów tej sieci. Dodatkowo ładowarki pojawią się tylko na parkingach 18-tu z nich. Czemu?

W lipcu zeszłego roku firma, we współpracy z właścicielami centrów handlowych, uruchomiła pilotażową sieć stacji ładowania w aglomeracji warszawskiej. W efekcie ładowarki pojawiły się również przy jednym ze sklepów sieci Selgros.

Stacje mają powstać w dobrze widocznych miejscach

Stacje mają powstać w dobrze widocznych i łatwo dostępnych miejscach dla klientów. Jak twierdzi dyrektor operacyjny firmy, Euan Weatley, właściciele samochodów elektrycznych, odwiedzając dany sklep, mają czasem trudności ze znalezieniem miejsca, w którym mogą naładować swoje auto. “Nie znajdziesz nas na tyłach budynku” – przekonuje. Oczywiście na fakcie pojawienia się stacji zyskają nie tylko właściciele elektryk … czytaj dalej

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykuł150 tys. zł za rok nauki. Chętnych coraz więcej
Następny artykułШпионил за блокпостами в Краматорске: СБУ задержала адвоката-предателя