A A+ A++

Liczba wyświetleń: 2315

Globalistyczni władcy próbują zablokować każdą opcję, jaką mamy, aby pozostać niezależnymi od rządowej tyranii. Światowe Forum Ekonomiczne (WEF) zaproponowało, by całkowicie zakazać produkcji własnej żywności, podając swoją ulubioną wymówkę – zmiany klimatyczne.

Zgadza się, WEF wierzy, że ogrodnictwo przydomowe niszczy planetę. „Wpływ na środowisko jest prawie pięciokrotnie większy i wynosi 0,34 kg na porcję w przypadku indywidualnych ogrodów, takich jak grządki z warzywami lub działki” stwierdzili, nawiązując do badania przeprowadzonego na Uniwersytecie Michigan, które zostało sfinansowane przez te same osoby popierające ten program. „Ślad węglowy domowej żywności jest pięciokrotnie większy niż produktów wytwarzanych w wyniku konwencjonalnych praktyk rolniczych, takich jak gospodarstwa wiejskie” – wynika z danych.

Owoce są najwyraźniej 8,6 razy bardziej przyjazne dla środowiska, jeśli są uprawiane przez agencje kontrolowane przez rząd, a warzywa są 5,8 razy bezpieczniejsze dla planety, jeśli są uprawiane w takich samych warunkach. Jedynymi produktami, które uznali za bezpieczne do uprawy w domu, to pomidory i szparagi. „Odkryliśmy, że miejscy rolnicy i ogrodnicy mogą zmniejszyć swój wpływ netto, koncentrując się na żywności o wysokiej zawartości węgla w rolnictwie konwencjonalnym” twierdzi jeden z badaczy biorących udział w badaniu. Oczywiście wszystko to jest absolutnie absurdalne.

Elity chcą całkowicie kontrolować dostawy naszej żywności. Wdrożyli już liczne przepisy uniemożliwiające ludziom polowanie i łowienie ryb. Teraz żądają, abyśmy my, pachołkowie, zaprzestali prac ogrodniczych w domu i wykorzystali finansowane przez nich badania jako przykład.

Jak na ironię, rząd Stanów Zjednoczonych i inne instytucje promowały ogrodnictwo przydomowe, takie jak „Ogrody Zwycięstwa”, podczas ostatniej wojny światowej, kiedy zmniejszały się zapasy żywności. Ludźmi łatwiej będzie sterować, gdy będą głodni i słabi. Globaliści czują potrzebę kontrolowania nas w każdym aspekcie życia. Doprawdy nie można ufać żadnej agencji powiązanej ze Światowym Forum Ekonomicznym, a rządy spełniające ich żądania są zdrajcami, którzy chcą zniszczyć własne państwa.

Autorstwo: Martin Armstrong
Na podstawie: NewsAddicts.com
Źródło zagraniczne: ArmstrongEconomics.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć “Wolne Media” finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji “Wolnych Mediów”. Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułProblemy u twórców Life is Strange. Francuski związek zawodowy bije na alarm
Następny artykułNBA: Bronny wabikiem na LeBrona. Taki może być plan niektórych zespołów