A A+ A++

Nie wiesz, czy dieta pudełkowa jest dla Ciebie? W takim razie poznaj 5 sytuacji, kiedy najczęściej decydujemy się na skorzystanie z usług cateringowych. Dzięki temu dowiesz się, kiedy dieta pudełkowa może się opłacać.

5 sytuacji, kiedy dieta pudełkowa najbardziej się opłaca

Gdy nie masz czasu

Deadline, życie w ciągłym biegu, natłok obowiązków domowych, opieka nad dziećmi – tak właśnie wygląda Twoje życie? Szybkie tempo życia to jeden z problemów współczesnego świata, który przyczynia się do powstawania licznych chorób, w tym cywilizacyjnych takich jak depresja, nowotwory czy otyłość. Brak czasu na odpoczynek i przeładowane plany dnia sprawiają, że znacznie częściej niż jeszcze 20 lat temu chorujemy na nerwice i zaburzenia psychiczne. Dlatego warto znaleźć sposoby na to, aby lepiej podzielić obowiązki czy zaoszczędzić czas np. na gotowaniu. Wybierając catering dietetyczny Warszawa, możemy wykreślić ze swojej listy planowanie posiłków, zakupy spożywcze i gotowanie.

Gdy chcesz bezpiecznie schudnąć

Chcesz zrzucić 5, 10, a może 20 kg, ale nie wiesz, jak i boisz się negatywnych konsekwencji związanych z głodówkami i innymi dietami cud? Odchudzanie to proces, który wymaga dobrego planu, aby przebiegał bezpiecznie i bez ryzyka niedoborów pokarmowych. Na początku należy obliczyć odpowiednie dzienne zapotrzebowanie kaloryczne i zastosować bezpieczny deficyt kaloryczny. Następnie dużym ułatwieniem będzie wybranie odpowiedniej diety pudełkowej o dopasowanej kaloryczności. Dzięki temu możemy każdego tygodnia schudnąć ok. 0,5-1 kg.

Gdy chcesz przytyć

Oczywiście usługi cateringowe będą również świetnym wyborem także wtedy, gdy chcemy przybrać na wadze. W takim przypadku należy zastosować nadwyżkę kaloryczną, czyli doliczyć ok. 300-500 kcal do swojego dziennego zapotrzebowania kalorycznego. Zaletą diety pudełkowej będzie to, że dietetyk dokładnie przeliczy, ile kalorii mają wszystkie posiłki, a Ty nie będziesz tracić na to czasu i skuteczniej przytyjesz czy zbudujesz masę.

Gdy chcesz wreszcie zrealizować postanowienie noworoczne o zdrowym odżywianiu

Ile razy obiecałeś lub obiecałaś sobie, że od stycznia wreszcie zaczniesz jeść zdrowo, ale nigdy do tego nie doszło? Zmiana nawyków żywieniowych to trudny proces, dlatego też konieczny będzie dobry plan. Zamiast wiecznie rezygnować z realizacji postanowień i to już w styczniu, postaraj się ułatwić sobie rozpoczęcie zdrowego odżywiania. Najlepiej postaw np. na catering dietetyczny Opole, dopasuj dietę pudełkową do swoich potrzeb i każdego poranka odbieraj zdrowe posiłki, które będą czekały pod Twoimi drzwiami. Samodzielne zdrowe gotowanie i planowanie jest trudne, szczególnie gdy nie masz wiedzy na temat zasad przygotowywania zdrowych posiłków. Wiele osób docenia także to, że odpowiednio dopasowana kaloryczność sprawia, że nawet nie myślisz o podjadaniu między posiłkami.

Gdy zyskać więcej czasu dla siebie

Niezależnie, czy studiujesz, pracujesz, opiekujesz się dzieckiem czy jesteś na emeryturze, to zapewne nie chcesz tracić czasu na spędzanie całego dnia w kuchni. Dlatego warto poszukać sposobów, dzięki którym zyskamy więcej czasu tak po prostu dla siebie, bliskich czy dla swoich pasji. Dieta pudełkowa to właśnie jedno z takich rozwiązań.

Zamów dietę pudełkową premium na stronie https://masterdieta.pl/ i ciesz się pysznymi oraz wysokiej jakości daniami.


*- Artykuł zewnętrzny.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułKamil Durski nowym rozgrywającym Enei Czarnych Radom
Następny artykułTOMASZÓW Miała blisko 2 promile – uderzyła w radiowóz