Od momentu ogłoszenia przez Barcelonę braku przedłużenia kontraktu z Lionelem Messim nastroje kibiców Katalończyków były złe. Większość z nich nie mogła się pogodzić z odejściem piłkarza i grupy fanów pojawiały się choćby pod stadionem Camp Nou, żeby okazać swoje niezadowolenie.

“Legia ma wymagających rywali, ale to będzie święto dla polskiej piłki”

“Puta PSG” na Camp Nou w dniu możliwego debiutu Messiego w Paryżu

Teraz na taki sam gest zdecydowali się kibice, którzy pojawili się na stadionie FC Barcelony podczas ligowego meczu z Getafe. Na Twitterze pojawiły się filmiki, na których słychać, jak intonują przyśpiewkę “Puta PSG”, czyli “j***ć PSG”, którą obrażają francuski klub.

“Transfer Mbappe do Realu wydaje się bezsensowny”. Jerzy Dudek podaje powód

To wszystko dzieje się dokładnie w dzień, kiedy Messi ma zadebiutować w PSG. Trener paryskiego zespołu, Mauricio Pochettino zasugerował przed spotkaniem, że w wyjazdowym spotkaniu ze Stade de Reims Argentyńczyk pojawi się na boisku. Takie informacje przekazywała również francuska prasa, a teraz piłkarz znalazł się w kadrze meczowej paryżan.

Casemiro fauluje sędziegoCasemiro wykosił sędziego. Komiczna sytuacja. “Spełnił marzenia kibiców” [WIDEO]

Barcelona wciąż niepokonana w La Liga. Depay dał zwycięstwo

Za to Barcelona wygrała spotkanie z Getafe 2:1. Objęła prowadzenie już w drugiej minucie spotkania za sprawą gola Jordiego Alby. Już siedemnaście minut później był remis 1:1, a bramka padła dzięki akcji dwóch zawodników wychowanych w szkółce Barcelony, La Masii – Carlos Alena podawał, a Sandro Ramirez strzelił gola.

Kylian MbappeMbappe w Realu? “PSG nie ma żadnych argumentów”

Bramka decydująca o wyniku spotkania padła w 30. minucie. Na 2:1 trafił Memphis Depay, dzięki czemu Barcelona wygrała swój drugi mecz w tym sezonie i wciąż pozostaje niepokonana. Zawodnicy Ronalda Koemana awansowali na czwarte miejsce w ligowej tabeli z siedmioma punktami w dorobku. Pozycja Getafe w tabeli to osiemnaste miejsce bez ani jednego punktu.