A A+ A++

Już w ten piątek [12 lipca] miłośnicy muzyki będą mieli okazję doświadczyć wyjątkowego wydarzenia. Na Letniej Scenie Zamkowej wystąpi Limboski – artysta o niezwykłej charyzmie i unikalnym stylu muzycznym. Koncert odbędzie się w nadchodzący weekend, a wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny.

Limboski, pochodzący z Wałcza, przez lata związany z Krakowem, a obecnie mieszkający w Berlinie, to artysta, który zdobył uznanie nie tylko w Polsce, ale także za granicą. Jego twórczość dwukrotnie była nominowana do prestiżowych nagród Fryderyków. Wśród jego najbardziej znanych utworów znajdują się przeboje takie jak „W trawie” oraz „Czarne Serce”.

Podczas pandemii, Limboski nie zwalniał tempa. Regularnie organizował koncerty online ze swojego domowego studia, co miesiąc nagrywając również jeden cover specjalnie dla swoich fanów z portalu Patronite. Owocem tego intensywnego okresu jest płyta „Home Tapes vol.1”, która zawiera utwory nagrane podczas pierwszego roku trwania pandemii. Album ten jest dostępny wyłącznie podczas koncertów artysty, co czyni go wyjątkowym rarytasem dla kolekcjonerów.

Limboski zaprasza na koncert słowami pełnymi mistycznego znaczenia: „Wychodząc na scenę opuszczam pełen iluzji i zaciemnień świat karmy, by na chwilę dotknąć świetlistego strumienia energii – myślę, że ten strumień to Źródło, Jedyny Powód, Góra Bez Nazwy, Matka Ziemia, Wielka Woda i Baba Jaga. Serdecznie zapraszam!”

Nie przegapcie tej okazji, by zanurzyć się w muzyce, która przenosi słuchaczy w magiczny świat pełen emocji i głębokich refleksji. Letnia Scena Zamkowa stanie się miejscem, gdzie muzyka i duchowość spotkają się w harmonii, tworząc niezapomniane przeżycie.

Wstęp na koncert jest wolny, więc zabierzcie swoich przyjaciół i rodzinę, aby wspólnie cieszyć się tym wyjątkowym wieczorem z Limboskim. Do zobaczenia na Letniej Scenie Zamkowej!

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułDzięki waranom farmerzy oszczędzają miliony dolarów
Następny artykułCzarne chmury nad Coco Gauff! Gigantyczna sensacja na Wimbledonie