A A+ A++

Młodzi adepci fotografii wzięli na warsztat piękno architektury i krajobrazu tego malowniczego i niezwykle urokliwego miasta. 

Plener koordynował Edward Zagdański, instruktor fotografii w Miejskim Domu Kultury, który podczas wyjazdu do Kazimierza, nie szczędził dobrych rad i dzielenia się swoim cennym doświadczeniem.

Wycieczkowicze z wielką pasją i zaangażowaniem fotografowali m.in.: rynek miejski i usytuowane przy nim kamienice, wznoszący się nad nim kościół parafialny, Górę Trzech Krzyży wraz z przepiękną panoramą miasta, czy Wisłę. 

Dzieci zachwyciło piękno Kazimierza Dolnego i jego liczne atrakcje turystyczne. Dlatego na ich fotografiach swoje odzwierciedlenie znalazł niemal każdy detal.

Po udanym plenerze przyszedł czas na obiad i kupowanie pamiątek, wśród których królowały oczywiście kazimierskie koguty. Wszyscy zasłużyli też na lody, będące miłą niespodzianką podczas powrotu do Opoczna.

Partnerem „Wakacji z MDK” jest Gmina Opoczno, a kadry naszych wycieczkowiczów będzie można podziwiać podczas wystawy poplenerowej, która w Miejskim Domu Kultury zostanie udostępniona od 16 lipca.

Już teraz serdecznie zapraszamy! 

źródło: MDK Opoczno

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułBędą gospodarzami przyszłorocznych Mistrzostw Europy! W Rumi zmierzą się w duathlonie
Następny artykułMemoriał Agaty Mróz-Olszewskiej w Mielcu. Mamy dla Was bilety!