A A+ A++

Dyskusja na temat problemów zdrowotnych Kate Middleton nie ustaje i wszystko wskazuje na to, że nie zmieni się to w najbliższym czasie. Społeczeństwo nadal nie może uwierzyć, że 42-letnia księżna boryka się z nowotworem. W mediach co rusz pojawiają się kolejne doniesienia na temat żony Williama, oczy całego świata skierowane są także na pozostałych członków rodziny królewskiej. Niedawno królowa Camilla wspomniała o samopoczuciu księżnej podczas oficjalnego wyjścia.

Obejrzyj: Królowa Camilla zatrzymana wśród tłumu przez kilkuletnie dziewczynki. Wspomniała o SAMOPOCZUCIU księżnej Kate (WIDEO)

Informacja o chorobie księżnej Kate została ujawniona publicznie w nagraniu, które szybko rozprzestrzeniło się w internecie. Mimo że od jej oświadczenia mija już prawie pół miesiąca, media wciąż donoszą o nowych szczegółach związanych z okolicznościami, które po tygodniach domysłów sprawiły, że księżna zdecydowała się przerwać milczenie. Informator “The Times” ujawnił ostatnio, dlaczego na nagraniu Kate nie towarzyszył książę William.

Przeczytaj: Wiadomo, dlaczego książę William nie pojawił się w filmie księżnej Kate, gdy ogłaszała, że jest CHORA. Informator ujawnił powód

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dlaczego księżna Kate Middleton poinformowała o chorobie? Informator zdradza szczegóły

Według zamieszczonych przez “The Mail” informacji żona księcia Williama została w pewien sposób zmuszona do wygłoszenia oświadczenia. Źródło tabloidu zdradziło, że czas nagrania i publikacji oświadczenia przez Pałac Kensington nie był przypadkowy. Okazuje się, że pewna osoba dowiedziała się o chorobie 42-latki, co zmusiło ją do reakcji, zanim informacja ta zostałaby ujawniona przez kogoś innego. Według Daily Mail księżna zwyczajnie nie miała innego wyjścia.

Skontaktowano się z Pałacem Kensington w sprawie diagnozy Kate, nie pozostawiając innego wyjścia, jak tylko spieszyć się, aby wyprzedzić ewentualny wyciek informacji do mediów – informuje Daily Mail w swoim artykule.

Warto jednak zaznaczyć, że nie udało się ustalić, czy ujawnienie informacji nastąpiło za sprawą londyńskiej kliniki, w której księżna przeszła operację brzucha w styczniu.

Księżna Kate i książę William nie pojawili się na niedawnej mszy wielkanocnej, którą tradycyjnie odprawiono w kaplicy św. Jerzego w Windsorze. Na nabożeństwie byli za to obecni król Karol III i królowa Camilla. Odprawiający mszę arcybiskup Canterbury wspomniał o Middleton w swoim kazaniu.

Zobacz również: Arcybiskup Canterbury WSPOMNIAŁ o nieobecnej na mszy księżnej Kate! Zwrócił się do wiernych

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułGrupa Sanofi w Polsce łączy dwie spółki, upraszcza nazwę i przenosi się do nowego biura
Następny artykułGrupa Sanofi w Polsce łączy dwie spółki, upraszcza nazwę i przenosi się do nowego biura