A A+ A++

Agnieszka Kaczorowska (30 l.) jest tancerką z licznymi sukcesami. Jednak mimo ambitnej ścieżki zawodowej zawsze znajdzie czas dla swoich pociech, męża oraz… teściowej. Jak się okazuje, Agnieszka ma z mamą swojego wybranka bardzo dobre relacje. Choć internauci przekonują, że jest to wręcz niemożliwe, tancerka jest pewna – jej teściowa jest kochana!

Agnieszka Kaczorowska o relacjach z teściową. Udostępniła szczery wpis!

Agnieszka Kaczorowska-Pela, bo tak od ślubu brzmi pełne nazwisko tancerki, jest wyjątkiem, który potwierdza regułę. Wszystkie osoby narzekające na swoje teściowe powinny teraz wstrzymać oddech. Dlaczego? Ponieważ znana aktorka i tancerka ma z teściową świetną relację! Nawet wrzuciła na Instagram post, w którym pochwaliła swoją drugą mamę! 

“Dziś dzień teściowej i dzień doceniania. Przypadek? Nie sądzę. Bardzo doceniam to jaką mam kochaną teściową!”

Agnieszka oznaczyła teściową i dodała, że dziękuje za jej dobro. Udostępnione fotografie od razu stały się hitem, choć fani nie byli tacy chętni do dzielenia się radościami… a już na pewno nie postanowili iść złożyć życzeń swoim teściom.

Komentatorzy szczerze o swoich teściowych

Wątroba nie mięso, teściowa nie matka“, “Mi niestety nie po drodze z teściową… więc wolimy się mijać” – narzekali niektórzy. 

“U mnie były złe relacje jak urodził się synek, mimo że wcześniej były wspaniale, na szczęście szczera rozmowa rozwiązała wszystkie problemy” – radzili inni.

Na komentarz samej teściowej Agnieszki Kaczorowskiej-Peli nie trzeba było długo czekać! Dumna kobieta napisała: “Dziękuję Kochana Synowo za życzenia i za słowa, które ocieplają moje serce. Teściowa to brzmi dumnie! Zwłaszcza poczwórna teściowa! Jestem szczęśliwa”. 

Wśród komentarzy znalazły się oczywiście inne kobiety zadowolone z matek swoich mężów. Cieszyły się, że Agnieszka uświadomiła im istnienie takiego dnia. No cóż, patrząc na większość komentarzy, nic dziwnego, że jest to mało spopularyzowane święto

Agnieszka Kaczorowska-Pela ma wspaniałą rodzinę

Agnieszka Kaczorowska-Pela i Maciej Pela (33 l.) tworzą piękną rodzinę. Tancerze mają dwójkę małych dzieci: 3,5-letnią Emilkę oraz 1,5-roczną Gabrysię. 

Agnieszka i Maciej wzięli ślub 7 września 2018 roku. Znali się wtedy zaledwie rok, ale byli pewni, że chcą spędzić razem całe życie. Ceremonia miała miejsce na toskańskim wzgórzu. Ślub był bardzo romantyczny, tak samo jak historia ich pierwszego spotkania! Jak Agnieszka zdradziła w wywiadzie dla “Plejady”, pierwszy raz zobaczyli się wzajemnie… na rozmowie o pracę

“Poznaliśmy się na rozmowie o pracę w mojej szkole tańca. Maćka znalazła mi firma, która pomagała mi przy zatrudnianiu pracowników. Jak widać, Maciek dostał pracę. I to na pełen etat” – śmiała się tancerka.

Agnieszka Kaczorowska ma szczęście! Nie tylko mąż jest jej bliski

Szczęśliwi rodzice mogą liczyć na pomóc w wychowywaniu. Jak podaje informator “Świat i ludzie”, córki Agnieszki i Macieja wprost uwielbiają swoją babcię! 

Pani Joanna, bo tak nazywa się wspaniała babcia i teściowa, mieszka pod Poznaniem, a w mieście prowadzi sklep medyczny. Jest aktywna zawodowo, więc nie może spędzać u syna tyle czasu, ile by chciała. Niestety, ponieważ Agnieszka i jej mąż również mają dużo obowiązków w Warszawie, nieczęsto mają chwilę na wypad do rodzinnego domu

Na szczęście, są takie okazje w ciągu roku, które zawsze są czasem spotkań z bliskimi. Zbliża się Wielkanoc, którą według “Świat i ludzie” rodzina już teraz planuje spędzić we wspólnym gronie. Trzymamy kciuki, by pomimo licznych obowiązków, tak właśnie się stało!

Czytaj też:

Kaczorowska zwolniła nianię po 2 miesiącach. Widzimisię gwiazdy czy matczyne emocje?

Mąż broni Kaczorowską przed agresywnym hejtem. Poszło o Kościół i Święta

Nie wtrąca się w życie syna, nigdy nie robi synowej pod górkę. Taka teściowa to skarb! Poznaj jej znak zodiaku

pomponik.pl

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułAlpejski PŚ: Marco Odermatt poprawił rekord Hermanna Maiera
Następny artykułРоссияне обстреляли Краматорск кассетными боеприпасами, два человека погибли – фото