A A+ A++

Bryg. Robert Bajak został powołany na stanowisko zastępcy komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Słubicach. Oficjalne wręczenie decyzji odbyło się 1 lipca w siedzibie Komendy Wojewódzkiej PSP w Gorzowie Wielkopolskim.

Nowy zastępca otrzymał nominację z rąk lubuskiego komendanta wojewódzkiego PSP nadbryg. Janusza Drozdy. Podczas uroczystości obecny był także komendant słubickiej jednostki bryg. Michał Borowy.

Bryg. Robert Bajak pracuje w ochronie przeciwpożarowej od 30 lat. Od początku swojej kariery zawodowej był związany z jednostką w Słubicach. W 1994 roku rozpoczął staż w Komendzie Rejonowej PSP w Słubicach.

Podczas swojej kariery zawodowej zajmował kolejne stanowiska służbowe, w tym pomocnika dyżurnego operacyjnego, inspektora, kierownika sekcji, dowódcy jednostki ratowniczo-gaśniczej oraz naczelnika wydziału.

Pełnienie obowiązków zastępcy komendanta powiatowego PSP w Słubicach powierzono R. Bajakowi 24 maja tego roku. Od 1 lipca pełni już tę funkcję oficjalnie.

Zdjęcie udostępniła Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Gorzowie Wielkopolskim.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy 🙂
Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułPolicja zatrzymała nietrzeźwych kierowców podczas akcji “Trzeźwość”
Następny artykuł“Wyborcza” ujawnia kulisy blokad transportowców na granicy z Ukrainą. Łapówki, fałszowanie tablic, bierność policji