A A+ A++

W najbliższą sobotę, 8 czerwca odbędzie się wyjątkowa impreza pod hasłem „Witaj lato na Bielanach”. Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję wziąć udział w wielu atrakcjach, zarówno dla dorosłych jak i najmłodszych. Ponadto zapowiedziano rodzinny piknik, a na koncercie zagra Zakopower

Fot. Pixabay

Tegoroczne wydarzenie pod hasłem „Witaj Lato na Bielanach” odbędzie się w dniu jutrzejszym na terenie rekreacyjnym przy stacji metra Słodowiec. Udział w imprezie jest bezpłatny. W pierwszej kolejności zaplanowano piknik rodzinny, który rozpocznie się o godzinie 15:00. Jak zapowiedzieli organizatorzy, na uczestników czekać będą gry, zabawy oraz warsztaty edukacyjne.

Dla najmłodszych przygotowano również dmuchańce, liczne animacje, malowanie buziek i tatuaży, a także warsztaty budowania z klocków oraz występy iluzjonisty. Na miejscu znajdować się będzie również strefa gastronomiczna. Z kolei o godzinie 19:00 rozpoczną się koncerty, a jako pierwsza na sceną wyjdzie Orkiestra Dorosłych Dzieci. Gwiazda wieczoru, czyli Zakopower zagra o 20:30. Jednak to nie koniec, gdyż od 21:30 do 23:00 uczestnicy będą mogli wziąć udział w silent disco, czyli potańcówce ze słuchawkami na uszach.

Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułWiększa dostępność VeloBanku w Katowicach. Trzecia placówka już otwarta
Następny artykułAbp Marek Jędraszewski rządzi niczym “Arcybiskup Słońce”. Ale gdy ktoś się mu postawi, pęka