A A+ A++

Julia Wieniawa (25 l.) znów staje się tematem plotek po rozstaniu z Nikodemem Rozbickim (32 l.). Aktorka, która wielokrotnie dawała do zrozumienia, że kiepsko znosi samotność, zdecydowała się zakończyć , gdy Rozbicki coraz częściej przebywał w Los Angeles, szlifując swoje umiejętności aktorskie w szkole Lee Strasberga.

Julia Wieniawa przez lata była widywana z różnymi mężczyznami z show-biznesu. Jej romans z Antkiem Królikowskim był jednym z najgłośniejszych, a plotki głosiły, że mama aktora planowała już ślub. Julia miała jednak na głowie inne sprawy, takie jak matura, a potem wszystko się rozpadło.

Julia Wieniawa i jej związki

Kolejny związek, tym razem z Baronem, gitarzystą zespołu Afromental, również nie przetrwał długo. Para spędzała razem romantyczne chwile, a ich wspólne zdjęcia z wakacji na Wyspach Zielonego Przylądka wzbudzały spekulacje o poważniejszym zaangażowaniu. Po pół roku rozstali się bez żalu, a Wieniawa nazwała ten związek „krótką pomyłką”.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki tworzyli parę, która wydawała się idealna. Wieniawa zaprosiła Rozbickiego do swojego luksusowego apartamentu na warszawskim Żoliborzu, a kilka miesięcy później zaadoptowali psa. Wszystko zaczęło się komplikować, gdy Rozbicki zaczął spędzać więcej czasu w Los Angeles. Samotność Julii stała się coraz bardziej dokuczliwa, co ostatecznie doprowadziło do ich decyzji o otwartym związku, który jednak nie spełnił oczekiwań obojga.

Julia Wieniawa znów na randkach

Nie jest zaskoczeniem, że Julia Wieniawa nie chciała długo pozostawać samotna. Jak donosi tygodnik „Twoje Imperium”, aktorka wróciła do randek, korzystając z letniej aury i ciepłych wieczorów. Ostatnio była widziana z mężczyzną o ciemnych włosach, który obejmował ją poufałym gestem. Według relacji tabloidu:

„Najpierw widać, że Wieniawa rozmawia z kimś ukrytym za filarem i ta rozmowa wprawia ją w doskonały nastrój – po prostu nie potrafiła powstrzymać śmiechu. Później aktorka rozmawiała w kilkuosobowym gronie, przytulając się serdecznie do jednej osoby. Wreszcie Wieniawa opuściła imprezę w towarzystwie wyższego mężczyzny, któremu ręce wyraźniej się do niej kleiły”.

Jeśli wierzyć „Twojemu Imperium”, para zdołała zniknąć fotoreporterom z oczu, pozostawiając resztę nocy w sferze domysłów.

Julia Wieniawa, znana z licznych związków, nie daje się złamać samotności. Jej życie miłosne wciąż budzi emocje i zainteresowanie mediów. Czy nowy romans przyniesie stabilizację? Czas pokaże, a fani aktorki będą z pewnością śledzić jej każdy krok.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułFly Fest. To jest jak składanie mebli. Pilot, który złożył samolot
Następny artykułSikorski o “katastrofalnym błędzie” Putina. “To najlepsze, co mógłby zrobić”