A A+ A++

“Proszę Was, błagam na wszystko, nie odkładajcie badań profilaktycznych, naprawdę warto je zrobić, (…) to może uratować życie” – apeluje Joanna Mucha w swoich mediach społecznościowych. Polityczka poinformowała, że przeszła trudną operację, która być może nie byłaby konieczna, gdyby na czas wykonała badania profilaktyczne.

Joanna Mucha, wiceminister edukacji i posłanka Polski 2050 w poniedziałkowy wieczór zamieściła swoje zdjęcie ze szpitalnej sali i poinformowała, że jest już po operacji, która odbyła się w “trybie ostrym”. Polityczka wyznała, że przed operacją w takim trybie mogłyby ją uchronić wykonane we właściwym czasie badania profilaktyczne

– Jedenaście dni bólu i cudem odzyskane życie, lekarzom będę wdzięczna do końca tego nowego, odzyskanego – napisała w swoich mediach społecznościowych Joanna Mucha. – A wiecie, dlaczego to wszystko? Dlatego, że przez trzy miesiące wybierałam się na badania profilaktyczne i się nie wybrałam. A w tych badaniach wszystko byłoby widoczne i nie trzeba byłoby kroić w trybie ostrym. Proszę Was, błagam na wszystko, nie odkładajcie badań profilaktycznych, naprawdę warto je zrobić, naprawdę nic nie jest ważniejsze, naprawdę to może uratować życie – napisała wiceministra i posłanka Joanna Mucha.

To kolejna osoba, która apeluje o wykonywanie badań profilaktycznych bez zbędnej zwłoki. W maju o tym, że wykryto u niej raka piersi poinformowała Monika Olejnik. O czujność dotyczącą zdrowia apelował wiele miesięcy temu Zbigniew Ziobro, u którego w 2023 r. wykryto nowotwór przełyku.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułRada nadzorcza podjęła decyzję. Jest prezes Kraków Airport
Następny artykułRok temu Ojciec Święty Franciszek ogłosił abp. Grzegorza Rysia Kardynałem Kościoła Rzymskiego