A A+ A++

Janusz Korwin-Mikke na swoim profilu na Instagramie opublikował serię fotografii, na których widzimy, jak ścina gałęzie. Patrząc na mimikę polityka, śmiało możemy nazwać to prawdziwą walką — na jednym rwie gałęzie, na drugim trzyma w ręku sekator. “Porządki przed domem” – oznajmił polityk.

I tak na te porządki nie przyodział roboczych ubrań, a postawił na elegancję. Przynajmniej do pasa. Polityk włożył białą klasyczną koszulę, na którą zarzucił szary kardigan z brązowymi łatami na łokciach. Poniżej pozwolił sobie już na większą swobodę — sztruksowe spodnie i gumowe sandały marki Crocs. Obuwie to służy do letniskowo-ogródkowych wyjść. Także polityk wybrał idealne obuwie.

Jak widać osoby związane z polityką, szczególnie upodobały sobie ten rodzajów butów. W 2011 roku media rozpisywały się na temat redaktora Adama Michnika, który do Pałacu Prezydenckiego włożył gumowe sandały. Wówczas prezydent Bronisław Komorowski odznaczył go za wybitne zasługi dla transformacji ustrojowej Polski. Oprócz tego nie miał na sobie garnituru, a jego koszula była rozchełstana.

Także to nie pierwszy raz kiedy widzimy białą koszulę połączoną z gumowymi sandałami. W przypadku Michnika było to jednak mocne faux pas, a Korwin-Mikkebył u siebie na podwórku, także pomimo dziwnego zestawiania nie popełnił gafy.

Popularne Crocsy uważane są za jedne z najwygodniejszych butów na rynku. Nic zatem dziwnego, że szybko pozyskały wielu miłośników. W 2002 roku, kiedy George Boedecker Jr zaczął produkować lekkie klapki dla klientów SPA, szybko przeszły one do ulicznej mody.

Najsłynniejszy model Crocs to oczywiście charakterystyczne mocno zabudowane klapki. I właśnie takie widzimy u osób powyżej. Noszą je ludzie na całym świecie, chwaląc je za wygodę i nowoczesny design. Przed kamerą pokazywali się w nich m.in. George W. Bush i Jack Nicholson. Nie brakuje również krytyków, którzy nazywają je “najbrzydszymi butami świata”.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
Poprzedni artykułKoronawirus. Nie żyją dwaj mężczyźni z powiatu pajęczańskiego
Następny artykułLara Gessler się zaręczyła. Pokazała zdjęcie w łóżku i pierścionek. Co na to mama?