A A+ A++

Jak usunąć konto na Twitterze? Rozwiązanie tego typu może być dobre dla osób chcących odpocząć od mediów społecznościowych. Zanim jednak usuniemy Twittera, upewnijmy się jakie opcje nam oferuje. Warto również upewnić się jaki proces przejdzie nasz profil w trakcie jego dezaktywacji. Przedstawiamy poradnik o tym, jak zgłosić usunięcie konta na platformie Twitter!

Twitter jest jednym z serwisów społecznościowych, w którym można publikować posty i weryfikować aktualne trendy. Według popularności i pochłanianego na media czasu, Twitter mocno dorównuje portalowi Facebook. Dlatego też część osób decyduje się usunąć konto na Twitterze

Kolejnym powodem może być wykupienie Twittera przez Elona Muska. Niektórzy czują się niepewnie względem nowych zasad, które Musk może wprowadzić.

Co to jest Twitter?

Twitter jest serwisem społecznościowym, będącym źródłem komunikacji w formie mikroblogów. Możemy wstawiać posty o długości 140 znaków oraz komentować i odpowiadać na wpisy innych. 

Oprócz wpisów możemy obserwować innych użytkowników, lubić ich posty czy udostępniać je dalej. Twórcą tego medium był Jack Dorsey, a sama nazwa oznacza “mówienie czegoś szybko”. 

25 kwietnia 2022 roku właścicielem Twittera został Elon Musk, kupując firmę za 44 miliardy dolarów.

Twitter. Czy warto mieć tam konto?

Wielu użytkowników social mediów radzi sobie bez dostępu do Twittera. Gdy pojawia się pytanie: “czy warto mieć konto na Twitterze“, zdania mogą być podzielone. 

Wszystko zależy od naszego kręgu zainteresowań i tego, czy znajdziemy na platformie profile spełniające nasze wymagania.

Jak usunąć konto na Twitterze w przeglądarce?

Jeśli nie chcemy już więcej korzystać z Twittera, powinniśmy zastanowić się nad usunięciem swojego profilu. Dzięki temu serwis będzie zobowiązany całkowicie usunąć nasze dane osobowe ze swojej strony. Przed dezaktywacją konta należy pamiętać o tym, że wszystkie informacje pozostawione na naszym profilu przepadną. Należy również zwrócić uwagę na nazwę użytkownika. 

Gdy konto z daną nazwą przepadnie, nie będziemy mogli użyć jej w przyszłości przy zał … czytaj dalej

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułMorawiecki: Otrzymaliśmy groźby od Gazpromu. Polska trzyma się ustaleń
Następny artykułGazprom zakręcił Polsce kurek z gazem. Premier potwierdza groźby