A A+ A++

Teoretycznie nie ma znaczenia, w jaki sposób dostaniemy się w docelowe miejsce, ale każdy z nas wolałby przecież podróżować w komfortowych warunkach, a takie najczęściej możemy spotkać w pierwszej klasie. Znajdziemy tam wiele udogodnień, ale wiąże się to z wyższą ceną, na co nie każdy może sobie pozwolić. Są jednak sposoby, dzięki którym bezpłatnie dostaniemy miejsce w klasie premium.

Zobacz wideo
Twój lot się nie odbył? Co zrobić w takiej sytuacji? Ekspertka wyjaśnia

Jak się dostać do biznes klasy? Okazuje się, że są sposoby, aby dostać miejsce za darmo

Jeśli nie chcemy dopłacać do droższego biletu, możemy wykorzystać kilka trików, które pozwolą nam dostać się do biznes klasy za darmo. Członkowie personelu pokładowego podzielili się poradami, co zrobić, aby otrzymać lepsze miejsce. 

pokład samolotu (zdj. ilustracyjne) OrnaW/pixabay

Najlepiej kupować bilety na loty w najmniej obleganych terminach np. w środku tygodnia, a wówczas istnieje szansa, że ze względu na małe obłożenie ceny w klasie premium będą niższe, a linie lotnicze mogą oferować podwyższenie standardu za darmo. Przed wylotem warto natomiast sprawdzić, czy wszystkie miejsca w wyższej klasie są zajęte. Jeśli nie, można poprosić stewarda lub stewardessę o przesiadkę.

Jak przesiąść się do wyższej klasy w samolocie za darmo? Oto kilka sposobów, aby zwiększyć swoje szanse

Jedna ze stewardess przyznała, że obsługa pokładowa często ma swoich ulubieńców podczas lotu, dlatego warto dać pracownikom np. coś słodkiego, a istnieje szansa, że dzięki temu przesadzą nas na miejsce w klasie premium. – Bez względu na to, czy zdecydujesz się na przyjacielskie powitanie i pogawędkę, czy posuniesz się nawet do przyniesienia nam słodkiego poczęstunku lub prezentu z podziękowaniami, szybko staniesz się naszym ulubionym pasażerem na pokładzie – powiedziała. Innymi sposobami na przejście do wyższej klasy jest licytacja biletów kilkanaście godzin przed odlotem. Istotny jest również czas. Pasażerowie, którzy wsiadają jako ostatni, często mogą być poproszeni, aby przesiedli się do wyższej klasy z powodu braku miejsc w klasie ekonomicznej. 

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułWielkanocne zwyczaje Polaków. Jak świętujemy?
Następny artykułŚwietne widowisko w Łodzi. Mamy zmianę w strefie spadkowej ekstraklasy [WIDEO]