A A+ A++

Mowa o budżetach na przejazdy transportem współdzielonym, tzw. budżetach mobilności. Z jednej strony pozwalają na wymierne oszczędności na przejazdach w firmach, a z drugiej zapewniają stały dostęp do różnorodnych form transportu indywidualnego.

Docenią to zarówno pracodawcy szukający optymalizacji w utrzymaniu służbowych pojazdów, jak i pracownicy unikający przejazdów transportem zbiorowym, czy próbujący np. złapać taksówkę w godzinach szczytu, pędząc na spotkanie biznesowe. Dla kadry pracowniczej budżet na przejazdy będzie stanowił również atrakcyjny benefit, pozwalający na znaczące oszczędności w budżecie domowym.

Budżet mobilności pozwala uniknąć ryzyka związanego z długoterminowymi umowami leasingowymi lub najmu, ich obsługą oraz wszelkimi dodatkowymi kosztami, nie rezygnując jednocześnie z nowoczesnych, wysokiej jakości środków transportu. Rozwiązanie to umożliwia zarazem dokładny wgląd w dane dotyczące przejazdów, co pozwala na elastyczne i bardziej precyzyjne planowanie polityki transportowej w firmie. Oszczędności wygenerowane dzięki budżetowi mobilności Vooom mogą sięgać kilkunastu tysięcy złotych rocznie tylko na jednym pojeździe.
 
O tym jak wykorzystać w firmach wspomniane trendy w mobilności miejskiej dowiemy się podczas webinaru, który odbędzie się w najbliższy piątek, 29 maja o godzinie 10.00.
 
Gościem specjalnym wydarzenia będzie Andrzej Popławski, Head of electric mobility w innogy Polska – największego elektrycznego carsharingu w Polsce.

Zarejestruj się na webinar >>

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułKoronawirus uderzył też w powiat krasnostawski
Następny artykułOsiem wyścigów w Europie