A A+ A++

Szanowni Państwo,

Mieszkańcy gminy Moszczenica!

7 kwietnia 2024 r. wybory samorządowe. Bardzo zachęcam, abyśmy licznie wzięli udział w tych wyborach, ponieważ to głos każdego z Was ma ogromne znaczenie. Biorąc udział w wyborach i oddając swój głos, podejmiemy decyzję o tym, kto będzie wójtem naszej gminy i kto zasiądzie w Radzie Gminy.

Drodzy wyborcy,

Zwracam się do Państwa w chwili szczególnej, można powiedzieć wyjątkowej, jakiej dawno nie było. W nadchodzących wyborach nie ma wójta, który ubiegałby się o reelekcję. Dlatego jest to tak ważny, można powiedzieć IDEALNY MOMENT NA DOKONANIE REALNYCH ZMIAN, o których wszyscy dużo mówimy i na które czekamy.

W wyborach samorządowych 7 kwietnia 2024 roku,

JAKO JEDYNA KOBIETA UBIEGAM SIĘ O URZĄD WÓJTA GMINY MOSZCZENICA.

Jeśli chcemy prawdziwych zmian, pozwólmy aby po raz pierwszy w historii naszej gminy stery władzy przejęła kobieta.

Szanowni Państwo,

Sprawowanie funkcji wójta to ogromna odpowiedzialność i wyzwanie. Jestem tego bardzo mocno świadoma, ale z pewnością nie zawiodę Państwa oczekiwań. Moje doświadczenie życiowe, zawodowe, i co bardzo ważne, doświadczenie w pracy samorządowej z pewnością będą moim sprzymierzeńcem w sprawowaniu funkcji wójta. Jestem kobietą dojrzałą, silną, odważną, a jednocześnie odpowiedzialną i konsekwentną w działaniach. Jestem wrażliwa na potrzeby innych i co bardzo ważne, umiem słuchać ludzi. Jestem przy tym komunikatywna i nawiązuję pozytywne relacje z rozmówcami. Zawsze gotowa do rozmów i kompromisów, pozostaję otwarta na współpracę ze wszystkimi, którym dobro naszej Moszczenicy leży mocno na sercu.

Jestem kandydatką niezależną, bezpartyjną. Razem z kandydatami na radnych z mojego komitetu wyborczego, bardzo zależy nam na tym, aby mieć realny wpływ na zmiany, które przyczynią się do poprawy jakości życia i funkcjonowania mieszkańców w naszej lokalnej społeczności.

Drodzy Wyborcy,

Zwracam się do Was, abyście obdarzyli mnie zaufaniem i oddali swój głos na moją osobę w nadchodzących wyborach oraz na osoby kandydujące do Rady Gminy z mojego Komitetu Wyborczego Wyborców „Z Wami i dla Was”.

Niech historia zadzieje się na naszych oczach i niech wójtem gminy będzie kobieta!

Twój głos ma znaczenie! – bardzo liczę na Państwa głosy 7 kwietnia 2024 r.

IWONA PIETRZKOWSKA – KANDYDATKA NA WÓJTA GMINY MOSZCZENICA

Materiał Komitetu Wyborczego Wyborców Iwony Pietrzkowskiej „Z Wami i dla Was”

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułWBW Freestyle Battle 2024: Gdynia – eliminacje
Następny artykułDogecoin vs. Tradycyjne metody płatności: Jak zmienia się kurs w kontekście rosnącej akceptacji kryptowalut?