Zespoły z powiatu pajęczańskiego bez punktu w przedostatniej kolejce piłkarskiej IV ligi.

Drużyny Warty Działoszyn i Czarnych Rząśnia grały na wyjazdach. Działoszynianie mierzyli się z Włókniarzem Zelów, który w pierwszej połowie wyszedł na prowadzenie 1:0, a po przerwie podwyższył i zwyciężył 2:0. Taki sam wynik padł w jesiennym spotkaniu między tymi zespołami. Warta zajmie na koniec sezonu 15. miejsce.
Na ostatnią lokatę spadli Czarni Rząśnia, którzy w Kleszczowie ulegli 0:1 Omedze. Jedyny gol padł w 79. minucie. Rząśnianie mieli jeszcze szansę na wyrównanie, jednak nie wykorzystali rzutu karnego. Znaleźli się na ostatniej pozycji, ponieważ przeskoczyła ich Ceramika Opoczno, która odniosła zwycięstwo.