A A+ A++

Do zdarzenia doszło na międzynarodowym lotnisku w Nowym Delhi. Jak wynika z materiału opublikowanego przez użytkownika “Ghar Ke Kalesh” na platformie X, pasażerka usłyszała tam, że nie będzie mogła wejść na pokład.

Zobacz wideo Joanna Jabłczyńska zastanawia się, czy Ryanair postępuje zgodnie z prawem. “On rządzi się swoimi prawami”

Awantura na indyjskim lotnisku

Z informacji wynika, że pasażerka miała odbyć podróż z Nowego Delhi do Toronto, przez Monachium. Jednak odmówiono jej wejścia na pokład, najprawdopodobniej ze względu na brak wizy tranzytowej. Na nagraniu możemy usłyszeć, jak wielokrotnie prosi członków personelu naziemnego o pisemne oświadczenie, że może odbyć wyłącznie bezpośredni lot.

Jedna z pracownic Lufthansy opuściła wówczas swoje stanowisko i prosi o wezwanie ochrony. Zdesperowana podróżna pozostawała nieugięta i prosiła o udzielenie odpowiedzi. Twierdziła, że lata samolotem od czterech lat i próbowała dowiedzieć się, czy doszło do zmiany przepisów. Film kończy się wezwaniem ochrony i poinformowaniem jej, że nie zostanie wpuszczona na pokład samolotu. 

Mówię bardzo grzecznie. Dzwonię po ochronę. Nie możesz lecieć połączeniem bezpośrednim. Jeśli chcesz poznać zasady, idź do ambasady niemieckiej

– mówiła pracownica.

Linia lotnicza interweniuje

Nagranie szybko obiegło media społecznościowe i dotarło już do blisko 630 tys. użytkowników platformy X. Wielu internautów było oburzonych zachowaniem pracownicy, która ich zdaniem wykazała się nieprofesjonalizmem. 

Mógł istnieć powód, aby odmówić pasażerce przyjęcia na pokład. Jednak sposób, w jaki wskazywała na nią palcem i używała tego tonu, wcale nie był fajny

– napisał jeden z komentujących.

Wyobraź sobie, że płacisz za bilet 7,5 tys. rupii, a na lotnisku jesteś traktowany w ten sposób. To jakby nie dzwoniła po ochronę, ale do gangu chuliganów, żeby tę osobę przestraszyć

– dodał. 

Sprawa nie umknęła również uwadze linii lotniczej. W odpowiedzi na nagranie przedstawiciele Lufthansy poinformowali, że badają sprawę i są w kontakcie z osobami zaangażowanymi. Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułРосіяни вдарили по житлових висотках у центрі Харкова: серед поранених – 3 дітей
Następny artykułSpotkania z komendantami