A A+ A++

DUBAJ, ZEA, 2 kwietnia 2024 r. /PRNewswire/ — Bybit, trzecia co do wielkości na świecie giełda kryptowalutowa pod względem wolumenu obrotów, ma przyjemność ogłosić znaczące ulepszenie w obsłudze Bybit Card, które zwiększy jej dostępność i wygodę użytkowników. Integracja z Google Pay umożliwia użytkownikom Bybit Card w Europejskim Obszarze Gospodarczym (EOG) wygodne płatności za pomocą swoich aktywów, których będzie można dokonywać z niespotykaną łatwością i z zachowaniem bezpieczeństwa.

Integracja z Google Pay stanowi znaczące ulepszenie, jeśli chodzi o korzystanie z Bybit Card, które umożliwi użytkownikom łatwe zarządzanie finansami i płatnościami. Posiadacze Bybit Card mogą teraz dodać swoje karty do Google Pay, co pozwoli im na przeprowadzanie bezpiecznych, szybkich i bezproblemowych transakcji online, w aplikacjach oraz w sklepach stacjonarnych – wszędzie tam, gdzie akceptowane jest Google Pay.

Główne korzyści z integracji Bybit Card z Google Pay:

Płynna integracja: Posiadacze Bybit Card mogą w prosty sposób dodać swoje karty do Google Pay, aby uzyskać szybki dostęp do swoich aktywów.

Wygodne transakcje: Użytkownicy w EOG mogą dokonywać bezpiecznych i szybkich transakcji online, w aplikacjach oraz w sklepach stacjonarnych, korzystając z rozpowszechnienia Google Pay.

Większe bezpieczeństwo: Zaawansowane zabezpieczenia Google Pay stanowią dodatkową warstwę zabezpieczającą transakcje za pomocą Bybit Card, zapewniając spokój użytkownikom.

Giełdzie Bybit nieprzerwanie zależy na dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań, które umożliwiają użytkownikom pełne wykorzystanie potencjału kryptowalut w codziennym życiu. Integracja z Google Pay stanowi przykład zaangażowania giełdy Bybit na rzecz poprawy obsługi klienta i zwiększenia użyteczności jej produktów.

#Bybit / #TheCryptoArk

Bybit

Bybit, trzecia co do wielkości giełda kryptowalutowa skupiająca ponad 20 milionów użytkowników, powstała w 2018 r. i stanowi profesjonalną platformę, na której inwestorzy i traderzy kryptowalutowi mogą korzystać z ultraszybkiego silnika dopasowującego, całodobowej obsługi klienta oraz wielojęzycznego wsparcia. Bybit jest dumnym partnerem mistrzów świata konstruktorów i kierowców Formuły 1 – zespołu Oracle Red Bull Racing.

Więcej informacji na temat Bybit: Bybit Press.

Kontakt dla przedstawicieli mediów: [email protected] 

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: https://www.bybit.com 

Aktualności publikowane są w grupach i na profilach Bybit w mediach społecznościowych:

Discord | Facebook | Instagram | LinkedIn | Reddit | Telegram | TikTok | X | Youtube

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/2377045/Bybit_Card_Integration_Google_Pay_Elevates_Convenience_EEA_Users.jpg 

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/2267288/Logo.jpg 

Źródło: Bybit

Źródło informacji: PR Newswire

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułZumbini – spotkania muzyczno-taneczne
Następny artykułKandydat PiS chce zatrzymać młodych w Koninie