A A+ A++

KOŁO PRZEWODNIKÓW PTTK W SANDOMIERZU TO DUŻE GRONO WYKWALIFIKOWANYCH PRZEWODNIKÓW

ZAPEWNIMY PAŃSTWU OBSŁUGĘ PRZEWODNICKĄ W KAŻDYM DNIU ROKU

  WYSTARCZY ZADZWONIĆ TEL.15 8322682; 8322305; 509554218 lub wysłać email:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

PTTK ZAPRASZA – OBSŁUGA PRZEWODNICKA, BILETY WSTĘPU DO ZWIEDZANYCH OBIEKTÓW , WYBIJANIE PAMIĄTKOWEJ MONETY, NOCLEGI w DW TURYSTA www.sandomierz-nocleg.pl i innych obiektach, WYŻYWIENIE, NAJTAŃSZE PAMIĄTKI , ZNACZKI POCZTOWE, MAPY, PLANY, PRZEWODNIKI

Zachęcamy Państwa do zwiedzania Sandomierza pod opieką naszych doświadczonych przewodników.Zarówno grupy zorganizowane, jak i turyści indywidualni spacerując po Sandomierzu pod opieką naszych przewodników mogą liczyć na kompetentną i miłą obsługę.
Przewodnicy pójdą również z Państwem w Góry Pieprzowe, pojadą w okolice Sandomierza i Góry Świętokrzyskie aby przybliżyć Wam piękno regionu.

Jesteśmy jedynym biurem turystycznym w Sandomierzu posiadającym wykwalifikowanych przewodników /Koło przewodników/ oprowadzających w języku polskim, niemieckim, angielskim, francuskim, włoskim, rosyjskim i ukraińskim.Wiedza i doświadczenie naszych przewodników pozwoli Państwu w pełni docenić uroki Sandomierza.foto2Na specjalne zamówienie grupę może oprowadzić przewodnik w stroju szlacheckim.

Nasi przewodnicy posiadają również uprawnienia na teren całych Beskidów/ Bieszczady, Beskid Niski, Sądecki, Wyspowy, Żywiecki, Śląski, Pieniny, Gorce/.


Nasze biuro PTTK znajduje się na ul.Rynek 12 obok Ratusza. W naszym budynku jest również kawiarnia Kordegarda. Wszelkie pytania i wątpliwości proszę kierować na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź telefonicznie 509554218; (15) 832 23 05, (15) 832 26 82.

NOWY PROGRAM ZWIEDZANIA SANDOMIERZA – KRÓLEWSKA OPOWIEŚĆ- KLIKNIJ TUTAJ

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułCzarna Wołga, a w niej Beria – demon wyłapujący młode dziewczęta
Następny artykuł„The Show Must Go On”. 30 lat temu zmarł Freddie Mercury