A A+ A++

Idy Nowakowskiej nie mogło zabraknąć na nagraniach półfinałowego odcinka „You Can Dance – Nowa Generacja”. Prezenterka na tę wyjątkową okazję dobrała dość zaskakującą stylizację, która sprawiła, że przypominała… posąg!

Ida Nowakowska: kariera w telewizji

Ida Nowakowska zaczynała swoją karierę w TVN-ie, tańcząc w programie “You Can Dance”, który wówczas był bardzo popularny. Wystąpiła w pierwszej edycji i poszło jej całkiem nieźle.

Już wtedy wiedziała, że chce pracować w telewizji. Została prowadzącą programu “Przymierzalnia” na młodzieżowym kanale Zig Zap. Kilka lat po swoim występie w “You Can Dance” zaproponowano jej posadę jurora, którą chętnie przyjęła. Później przeniosła się jednak za ocean, gdzie mieszkał jej mąż. Tam też udało jej się realizować marzenia o pracy w telewizji – została jurorką w programie CBS “The World’s Best”.

Po powrocie do Polski także wróciła na szklany ekran. Od 2018 roku jest związana z Telewizją Publiczną i na każdym kroku podkreśla, że jest z tego dumna. Ida Nowakowska na stałe prowadzi “Pytanie na śniadanie”, w którym pracowała niemalże aż do chwili porodu. Do pary dobrano jej Tomasza Wolnego, z którym świetnie się dogaduje. Oprócz tego zatrudniono ją również w “The Voice Kids”, a także “Dance Dance Dance”.

Ida Nowakowska w zadziwiającej stylizacji na nagraniach półfinału “You Can Dance – Nowa Generacja”

Jako że od początku była związana z programem “You Can Dance”, nie mogło jej zabraknąć w show, kiedy zostało ono przejęte przez TVP. Nowakowska zasiada w fotelu jurora, obecnie obok Kasi Cichopek i Agustina Egurroli.

Na zdjęciach z nagrań odcinka półfinałowego zaprezentowała się w dość nietypowym wydaniu. Ida Nowakowska ma na sobie bowiem barokową suknię, a jakby tego było mało niemalże zamiata podłogę długim warkoczem.

Co ciekawe, Edyta Herbuś również wybrała zadziwiającą stylizację, a Kasia Cichopek postanowiła grać nogą. Ona jednak postawiła na nieco bardziej współczesny “outfit”.

Zobacz też:

Paulina Młynarska z nieoczekiwanym komentarzem do reportażu “Franciszkańska 3”. “O pedofilii jeszcze się nie mówiło”

Terlikowski o głośnym reportażu o Janie Pawle II. “Linia obrony Wojtyły jest nie do utrzymania”

Burza wokół Jana Pawła II. Dominikanin: Miał obowiązek ujawnić, a nie ukrywać

pomponik.pl

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułPKP Intercity. Pendolino dojedzie do Przemyśla i innych nowych miast. Jest zgoda UTK
Następny artykułБанкова відреагувала на скандальне рішення комісії ООН