A A+ A++

Pojazdy elektryczne podbijają miejsce ulice

Ten elektryczny pojazd wyposażony w wygodne siodełko, szeroką platformę na stopy, a także duże opony zapewni bezpieczną i wygodną jazdę. Dodatek w postaci kosza pozwoli przewozić ze sobą zakupy, prowiant czy inne drobiazgi.

Pojazdy elektryczne fot. Media Markt

Pojazd elektryczny Manta posiada homologacje europejska i po zarejestrowaniu, może być użytkowany na drogach publicznych zgodnie z obowiązującymi przepisami ruchu drogowego. Skuter ma wbudowaną baterię – 13,5 Ah, co umożliwia mu pokonanie dystansu do 40 km na jednym ładowaniu. Silnik o mocy 500W jest zdolny do osiągnięcia wysokiej prędkości, dochodzącej do 45 km/h, co umożliwia szybkie przemieszczanie się i dynamiczną jazdę. Koła o średnicy 14 cali gwarantują komfort jazdy. Aplikacja za pośrednictwem połączenia Bluetooth zapewnia użytkownikom pojazdu bezprzewodową łączność i kontrolę nad kluczowymi funkcjami pojazdu bezpośrednio z ich smartfonów.

Elektryczna hulajnoga: szybki i komfortowy środek transportu

Jeśli potrzebujesz alternatywnego środka transportu na niewielkie odległości, szczególnie w okresie, kiedy jest ciepło, to hulajnoga elektryczna będzie świetną inwestycją! Dzięki niej, jadąc np. do pracy, nie będziesz musiał stać w korkach – możliwe, że dojedziesz do niej nawet szybciej niż samochodem. Dla dzieci hulajnoga elektryczna może być sposobem na szybkie dotarcie do szkoły czy kolegów.

Hulajnogi elektryczne stały się symbolem nowoczesnych, zrównoważonych miast, oferujących swoim mieszkańcom wygodny i ekologiczny sposób poruszania się. W miarę jak technologia i infrastruktura będą się rozwijać, możemy spodziewać się, że ich popularność będzie nadal rosła.

Hulajnogi elektryczneHulajnogi elektryczne fot. Media Markt

Hulajnogi elektryczne i ich zalety

Oto najważniejsze z nich:

  • Hulajnogi elektryczne pozwalają na szybkie przemieszczanie się po zatłoczonych ulicach miast. Dzięki ich kompaktowym rozmiarom i osiąganej szybkości, użytkownicy mogą łatwo omijać korki i docierać do miejsc, które byłyby trudno dostępne samochodem. Składane modele z łatwością zabierzesz ze sobą niemal wszędzie. 
  • Te elektryczne pojazdy nie emitują spalin, co przyczynia się do poprawy jakości powietrza w miastach.
  • Użytkowanie hulajnóg elektrycznych jest znacznie tańsze niż posiadanie samochodu. Nie tylko są tańsze w zakupie, ale również koszty ich utrzymania są minimalne.

Hulajnogi elektryczneHulajnogi elektryczne fot. Media Markt

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułWiener i Compensa – od lipca #POŁĄCZENI
Następny artykułWiener i Compensa – od lipca #POŁĄCZENI