A A+ A++

Horizon Forbidden West zaliczył niezwykle udany start na PC, co widać na rynku amerykańskim. Druga odsłona serii znalazła się wśród dziesięciu najlepiej sprzedających się gier w USA w tygodniu kończącym się 23 marca.

Horizon Forbidden West to kolejny port z PlayStation, który wylądował na komputerach i przynajmniej na Steam zebrał bardzo pozytywne oceny. Jak poinformował dyrektor wykonawczy i analityk branży gier wideo w Circana Mat Piscatella w serwisie X (dawny Twitter), produkcja trafiła na listę 10 najlepiej sprzedających się gier w Stanach Zjednoczonych w tygodniu zakończonym 23 marca.

Horizon Forbidden West w wersji trafił na listę 10 najlepiej sprzedających się gier w USA.

“Kolejny mocny debiut tytułu Sony na PC… Horizon: Forbidden West był jedną z 10 najlepiej sprzedających się gier na rynku amerykańskim w tygodniu kończącym się 23 marca, po tym jak w poprzednim tygodniu nie znalazł się na liście 100 najlepszych. (Źródło: usługa śledzenia sprzedaży detalicznej Circana, sprzedaż w dolarach)”.

Tytuł odniósł sukces w USA mimo braku ogromnej kampanii marketingowej. Warto wspomnieć, że przed 23 marca Horizon Forbidden West w wersji komputerowej nie został umieszczony na szerokiej liście 100 najlepiej sprzedających się gier w Stanach Zjednoczonych.

Rok 2024 ma szansę być interesujący jeśli chodzi o wydawanie na gier z PlayStation na komputery. 16 maja pojawi się port Ghost of Tsushima Director’s Cut i jesteśmy pewni, że to nie ostatnia produkcja, która trafi na tę platformę sprzętową.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułW Zabrzu urodziło się rekordowe dziecko. Chodzi o jego wagę
Następny artykułTERG S.A. wzmacnia portfel inwestycji we własne obiekty handlowe