A A+ A++

W niedzielę, 9 czerwca, media obiegła smutna informacja o śmierci Marzeny Kipiel-Sztuki, aktorki znanej z roli Halinki Kiepskiej w serialu „Świat według Kiepskich”. Informację tę przekazała jej koleżanka z planu, Renata Pałys, która wcielała się w rolę Heleny Paździochowej. Marzena Kipiel-Sztuka miała 58 lat.

Marzena Kipiel-Sztuka przez całe swoje życie zmagała się z wieloma trudnościami. Aktorka chorowała na depresję i przewlekłą obturacyjną chorobę płuc. Rok przed śmiercią poinformowała media o problemach ze stawem biodrowym, przez które groziło jej poruszanie się na wózku. Po zakończeniu produkcji „Świata według Kiepskich” miała problemy finansowe, które uniemożliwiały jej pokrycie kosztów leczenia.

Marzena Kipiel-Sztuka i trudne życie miłosne

Jej życie prywatne również nie było usłane różami. Pierwsze małżeństwo z Konradem Sztuką rozpadło się po dziesięciu latach, co Marzena Kipiel-Sztuka przypisywała sobie. Po rozwodzie związała się z operatorem Mariuszem Piesiewiczem, który pracował przy serialu „Świat według Kiepskich”. Ich relacja zakończyła się tragedią – Mariusz zmarł na planie w 2005 roku w wyniku wylewu, mając zaledwie 44 lata.

Czytaj też:

„Umarł na moich oczach” – wspominała Kipiel-Sztuka w rozmowie z portalem Na żywo.

Cztery lata później aktorka musiała zmierzyć się z kolejną stratą. Jej mąż, Przemysław Buksakowski, również zmarł nagle. Marzena była świadkiem jego śmierci, która nastąpiła, gdy ich małżeństwo zaczynało się układać.

„Jego śmierć zdarzyła się, gdy jako małżeństwo zaczęliśmy wychodzić na prostą. Kiedy miało być tak pięknie” – powiedziała zrozpaczona.

Walka z Depresją

Śmierć męża wpędziła Marzenę Kipiel-Sztukę w głęboką depresję, z której zaczęła wychodzić dopiero po pięciu latach. Niestety, w tym czasie pojawiły się kolejne problemy zdrowotne.

Marzena Kipiel-Sztuka pozostawiła po sobie ogromną pustkę w sercach swoich fanów i bliskich. Jej niezapomniana rola Halinki Kiepskiej na zawsze pozostanie w pamięci widzów, a jej życie pełne wyzwań i tragicznych wydarzeń przypomina o kruchości ludzkiego losu.

Rodzinie i bliskim składamy najszczersze kondolencje.

Zobacz także:

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułPlaga kradzieży na terenie ogródków działkowych. Złodzieje zabierają wszystko, co im wpadnie w ręce
Następny artykułСтал известен состав сборной Украины по теннису на Олимпиаду-2024