Po odpadnięciu w półfinale z Grupą Azoty Zaksą Kędzierzyn-Koźle bełchatowianom pozostała walka o brąz. Dla PGE Skry to szansa na pierwszy od trzech lat medal mistrzostw Polski. Jeden z najbardziej utytułowanych klubów ostatni raz na podium stanął w 2018 roku. Wywalczył wówczas tytuł, ale kolejne rozgrywki zakończył dopiero na szóstym miejscu. Z kolei w przerwanym z powodu pandemii COVID-19 poprzednim sezonie został sklasyfikowany na trzeciej pozycji, ale medali nie przyznano.

Teraz o najniższe miejsce na podium siatkarze z Bełchatowa będą rywalizować z Vervą, która fazę zasadniczą rozgrywek zakończyła na szóstym miejscu w tabeli, dwie lokaty niżej od PGE Skry. W ćwierćfinale podopieczni włoskiego trenera Andr … czytaj dalej