A A+ A++

Szpital Vital Medic z Kluczborka został włączony do Grupy Scanmed. To siódmy szpital w portfolio sieci centrów medycznych.

Szpital Vital Medic oferuje leczenie w zakresie m.in. chirurgii, chirurgii dziecięcej, neurochirurgii czy okulistyki. Placówka prowadzi również część ambulatoryjną, POZ oraz zapewnia dostęp do diagnostyki obrazowej. Vital Medic cieszy się doskonałą opinią wśród pacjentów zarówno w kraju, jak i za granicą – czytamy w komunikacie Grupy Scanmed.

„Nabycie szpitala Vital Medic to ważny krok w naszej misji dostarczania kompleksowej opieki medycznej na najwyższym poziomie. Dzięki temu rozszerzamy naszą ofertę i zapewniamy pacjentom w regionie lepszy dostęp do nowoczesnych usług medycznych” – komentuje Andrzej Podlipski, Prezes Grupy Scanmed.

Grupa Scanmed planuje kontynuować działalność szpitala Vital Medic, wprowadzając nowe technologie i standardy opieki. „Będziemy inwestować w rozwój infrastruktury oraz wprowadzanie nowoczesnych rozwiązań medycznych, aby jeszcze lepiej służyć pacjentom” – dodał Sylwester Urbanek, CFA, Dyrektor ds. Strategii i Rozwoju Grupy Scanmed.

Jak zapewnia Grupa, “przejęcie nie wpłynie na bieżące funkcjonowanie szpitala, a wszystkie dotychczasowe świadczenia będą kontynuowane”.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułOSP Ruszelczyce – 60 lat służą społeczeństwu [ZDJĘCIA]
Następny artykułDarmowe koncerty w Poznaniu. Mitch&Mitch i Mikromusic nad jeziorem Strzeszyńskim