A A+ A++

Projekt i wdrożenie serwisu, a także opracowanie identyfikacji wizualnej, powierzono Studiu Kohe, którezostało wybrane w procesie przeglądu portfolio i weryfikacji przedstawionych ofert.

Czym jest HR Marketplace?

To pierwsza w Polsce platforma łącząca dostawców nowoczesnych usług i pracowników branży HR. Oferuje pracownikom działów HR wsparcie na wszystkich etapach rekrutacji oraz w dalszych procesach związanych z cyklem życia pracownika, tworząc elastyczny ekosystem dedykowanych rozwiązań, które można łączyć i dopasowywać do potrzeb.

– eRecruiter HR Marketplace to pierwszy HR-owy ekosystem na naszym rynku. Dzięki dedykowanym narzędziom, zawartym na stronie, nasi klienci mogą usprawniać procesy związane z rekrutacją i zatrudnieniem, dobierając je w zależności od swoich potrzeb – mówi Justyna Nowakowska, Senior Product Marketing Specialist w eRecruiter.Do współtworzenia HR Marketplace zapraszamy twórców narzędzi, nie tylko HRowych, pokazując potencjał drzemiący w naszej branży. Wypracowana identyfikacja wizualna i w strona www doskonale oddają ideę stojącą za HR Marketplace. Duży wpływ na to miały dobra współpraca, otwartość, elastyczność i zgłębienie branży HR-owej przez Kohe Studio.

Grupa PRACUJ wybrała firmę do stworzenia identyfikacji wizualnej HR Marketplace Marketing hr marketplace x kohe screen2

Zakres prac Kohe

Studio Kohe odpowiadało za identyfikację wizualną nowej usługi (tone of voice wraz z materiałami brandingowymi) oraz strony internetowej hrmarketplace.erecruiter.pl.

Praca nad HR Marketplace była ciekawym wyzwaniem, ponieważ do opracowania mieliśmy od podstaw zupełnie nową markę, która miała nawiązywać do usługi doskonale wszystkim znanej, czyli platformy do zarządzania rekrutacjami eRecruiter, należącej do Grupy Pracuj. – mówi MarcinPiwnicki, CEO i dyrektor kreatywny Kohe i dodaje: – Otwartość i zaufanie jakim obdarzył nas klient sprawiło, że mieliśmy sporo przestrzeni na projekty kreatywne zarówno pracując nad identyfikacją wizualną, jak również nad stroną internetową. Takie podejście zaprocentowało i w efekcie powstał ilustracyjny ton komunikacyjny, który można w formie interaktywnej zobaczyć na stronie.

Więcej o KOHE:

KOHE to studio kreatywne specjalizujące się w tworzeniu unikalnych rozwiązań marketingowych. Obszarami naszych działań są: identyfikacja wizualna, strony i serwisy internetowe, kampanie internetowe, infografiki, kv, katalogi, aplikacje desktopowe i mobilne, animacje i filmy na potrzeby internetu i telewizji. Do klientów KOHE należą m.in. Randstad, Bank Pekao S.A, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Miasto Kraków, Fundacja Dziedzictwa Kulturowego.

Grupa PRACUJ o sobie:

Jesteśmy wiodącą platformą HR Tech w Europie Środkowej i Wschodniej. Wspieramy firmy, wyposażając je w technologiczne rozwiązania automatyzujące procesy HR.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułFC Barcelona była bezradna w meczu z Bayernem. Linie lotnicze drwią z Lewandowskiego
Następny artykułPowstała AI wykrywająca oszustwa producentów towarów